Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok most emiatt...

Jogosan vagyok most emiatt rosszkedvű és mérges kicsit?

Figyelt kérdés

Már pár hete megbeszéltem a barátommal, hogy holnap elmegyünk korizni. Alig tudtam rávenni,mert ő msot fog először korizni, és nem akar égi .. :D na mindegy rávettem, és eljön a kedvemért. :)

A rossz oldala az, hogy most mostohaöcsémnek is jönni kell ... apám azt tervezte, hogy holnap együtt megyünk 4en majd valahova, de ugye mondtam, hogy nekem nem jó. akkro mondta, hogy jó, de akkor jöjjön már öccs is ... de most csak a barátommal szeretnék lenni ... legalább az első korizásánál lennénk CSAK ketten... (L) de nem, mert öccsnek is jönni kell ... egykorú velem, de annyira segghülye, hogy áhh ... rettenetesen idegesítő természete van, és ezzel tuti hogy elrontja majd az egészet. Amúgy szeretem őt, mert rendes alapvetően, de akkor is ... és nemtudom, most megbeszéljem e velük, hogy hát ne jöjjön most velünk, vagy haggyam, hogy jöjjön ...? :(

Köszönöm a segítő válaszokat.


2011. jan. 15. 19:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

én a helyedben megmondanám apudnak, hogy te most nem tudsz menni, de 3masban nyugodtan menjenek el valahová.

neked "randid" lesz (én így hívom a barátommal találkozást, mert mindenki más nagyobb számba veszi -.-") a "randira" nem szokás hurcolni se édes, se semmilyen tesónkat...

15Ł(19é.pasival:))

2011. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! (:

Akkor nem lenne gáz, ha megkérném, hogy ne jöjjön..?

2011. jan. 15. 20:07
 13/23 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem. majd ha ő elvisz téged (a távoli jövőben) ha a barátnőjével megy valahova, akkor vidd te is őt.
2011. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Rendben, hát akkor lehet, hogy majd megkérem..:)
2011. jan. 15. 20:10
 15/23 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, először is kérdezd meg öcsédet, hogy ő mit akar, ne már, hogy apád döntse el, hogy neki is mennie KELL kötelező jelleggel. Igaza van valahol, nem akarja, hogy az egyik gyerek szórakozzon, a másik otthon ül, na de elég nagyok vagytok ehhez.


Ha el akar menni, még mindig van két út: hívjon el ő is egy havert, vagy ismerőst, négyesben még talán jobb is a korizás, persze nem kell végig egymás nyakán lógni. Neki is szar lenne, ha semmibe néznéd, és lógna a vakvilágba. Valakit vigyen magával, mert "elefántnak", azaz felesleges harmadiknak lenni, a legutálatosabb dolog a világon.

2011. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

De ő nem tud senkit elhívni ... nincs kit.

Amúgy apám végülis nem kijelentette ... vagyis nemtudom, mert tegnap még csak megkérdezte, hogy nem baj e, ha öccs is jönne, ma meg ki is jelentette, hogy jön. -.-"

2011. jan. 15. 20:13
 17/23 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy öccs akarna jönni, mert szeret korizni, csak ha jönne szar lenne neki, mert idegességemből durvánmondva leseszarnám, és csak Barátommal foglalkoznék.
2011. jan. 15. 20:15
 18/23 anonim ***** válasza:
bocsi ez off lesz de: Dávidnak hívják a barátodat? :O :D
2011. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem. :D
2011. jan. 15. 20:16
 20/23 anonim ***** válasza:
húúúú köszi, hogy válaszoltál és ne haragudj hogy offoltam. :)
2011. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!