Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogjam vissza magam?

Hogyan fogjam vissza magam?

Figyelt kérdés

Nagyon utáljuk egymást az egyik szomszédommal. Ha kint vagyunk akkor ők is kimennek (a pasival van bajom), mindig okoskodik, beleszól mindenbe, nem képes megcsinálni azt a rohadt kerítését és mindig átjönnek a kutyái, hátul mindig átjön a gaz, mindig olyat csinál amiről tudja h az nekem nem jó, vettem egy autót amit tuningolok meg ezt azt csinálok vele és mindig jön h halkabban csináljam. Csak nem tudom h ki szokott egész nyáron ráadásul hétköznap bulizni ami tart vagy 3ig és nem lehet aludni tőlük másnap meg menni kell dolgozni én legalább nappal hangoskodok. Amúgy ezért már egyszer feljelentették őket. Tegnap betelt nálam a pohár. Olyat adtam neki h szerintem ő még olyat nem kapott. Ha meglátom egyből vörös lesz a fejem és legszívesebben nem tudom mit csinálnék vele de nem tehetem. Nem akarok olyat csinálni amit később megbánhatok csak azért mert ő egy idióta. Ha meglátom a vérnyomásom egyből 6000. Hogyan fogjam vissza magam?

29/F


2011. jan. 23. 10:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nem bántom a kutyát
2011. febr. 2. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!