Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom elviselni apámat...

Nem bírom elviselni apámat mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő, allandóan mozod, egész nap itthon van nagyon ideges vagyok ha már kimegy a konyhába mert mindig takarítani kell utána...nem bírom elviselni...Éreztetek már ilyet, hogy nem bírtok valakit elviselni és majd felrobbantok?


16/L


2011. jan. 24. 18:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nézd, az, hogy édesapád viselkedése számodra nem megfelelő nem ok arra, hogy ne szeresd. Azok a gyerekek is szeretik a szüleiket, akiket vernek otthon. Szóval úgy gondolom te is túlzol. A szeretetet érezned kellene és ilyet nem mondunk arra, aki felnevelt, hogy nem bírod elviselni. Annyira nem lehet rossz ember, mégiscsak a saját apád. Én imádom az apukámat ezért nekem elképzelhetetlen, hogy valaki ne így érezzen a saját apukája iránt.
2011. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ja és a kosz nem ok arra, hogy azt kívánd váljanak el. Mert ha neked apukád nem hiányozna, akkor akármennyire hangoztatod, hogy szereted, nekem kétségeim vannak.
2011. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
nem írtam, hogy nem szeretem de idegesít és attól mert még szeretem idegesíthetnek dolgai...és nem mindig jó az ha együtt vannak a szülők én már elég idős vagyok ahhoz, hogy ezt belássam...
2011. jan. 24. 19:53
 24/31 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy nem mindig jó, de ahol nem jó, ott komoly veszekedések, függőségek, például alkohol, fizikai és pszichológiai terror van, nem arról van szó, hogy összekeni a villanykapcsolót és rendetlen, koszt tart. Szóval amikor egy házasság a gyerek számára is jobb, ha válással végződik, az nem itt kezdődik, főleg, hogy írod, hogy anyukád másképp vélekedik erről, mint te.
2011. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

hol láttad azt, hogy másképp vélekedik?ugyanígy vélekedik

egyébként had nem írjam, hogy miket is csinált, csak nem akarom ennyire lejáratni mert azért mégis csak az apám és tud rendes is lenni

2011. jan. 24. 20:02
 26/31 anonim ***** válasza:

"hát anyukámat annyira nem zavarja"


Itt írtad. Csak nem lehet olyan nagy a baj, ha anyukádat kevésbé zavarja, mint téged.

2011. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Persze, ha más is van, amit itt nem akarsz megosztani, akkor azt is megértem, de ezek alapján, amit leírtál, nem tűnik egy olyan házasságnak, aminél feltétlenül válás a szükséges.
2011. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
ő is szeretne lépni mert nem tud vele élni(egész éjszaka nézi a TV pl. anyámnak meg menni kell dolgozni másnap)úgy értettem, hogy őt a kosz nem zavarja, de rengeteg rovás van az apám vállán
2011. jan. 24. 20:08
 29/31 anonim ***** válasza:
Na így már másabb. Esetleg családterápia szóba jöhet?
2011. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
ja amúgy ő pszihológushoz jár, gyógyszert szed, depressziós, személyiség zavaros.Az a baj, hogy nem hallgat senkire mert mivel neki diplomája van azt hiszi mindent jobban tud
2011. jan. 24. 20:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!