Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt az anyós dolgot, már...

Ezt az anyós dolgot, már komolyan nem hiszem el?

Figyelt kérdés
Párommal 1,5 éve együtt élünk. Az anyja teljesen kikészít idegileg.Bármit csinálok, nem jó sosem, majd ő megcsinálja jól, vagy pl ha elmosogatok, sokszor arra megyek ki a konyhába, hogy mégegyszer elmosogatta amit én is.Folyton kutat a holmijaink között, néha arra jövök rá hogy az egész szekrény másképp van mint volt, és nem találok semmit. Ellopkod cuccokat, ha kimosom a ruhákat, ujramossa, vagy még mielött tele lenne a mosógép, gyorsan kimossa, mielött én mosnám ki, ha meg elöbb akarom kimosni, akkor "nem kell, még nincs tele". Hónapokon át 60ezret adtunk bele a háztartásba, természetesen a kaját magunknak vettük, és megelégeltük, mondtuk hogy kifizetjük a rezsinket, a kaját oldja meg mindenki úgy ahogy tudja.Külön "kajapolcot" kaptunk, de egyik nap még tele volt fűszerekkel, másnap elpakolta "Isten tudja hova" . Ha rákérdezünk mindezekre, az elpakolt cuccokra, ő nem csinálta.Most meg az a hobbija, hogy nem szól hozzám.Meg beszél, mintha ott sem lennék. Pl a fiának: "azt veszel el akit csak akarsz, én ugyse megyek el az esküvődre fiam."Amióta elvesztettem a munkám, esélyünk sincs az albérletre..De nagyon kész vagyok idegileg.. :(:(
2011. jan. 26. 19:25
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a válaszokat, és igen, erre gondoltam én is hogy a dokijával kellene beszélni. Hátha. Köszi, és szép estét!
2011. jan. 26. 19:55
 12/22 zoli79 ***** válasza:
89%
Na ez fogós kérdés keress munkahelyet és go albérlet.És addig is nem kell foglalkozni vele,ereszted el füled mellet.Tudom nem könnyű.Vagy adj fel 1 hirdetést, "elcserélem anyósom 1 talicska ganajra!Jelige szarért szart"
2011. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
:D Ez jó.. talán hasonló cipőben? :D
2011. jan. 26. 19:58
 14/22 zoli79 ***** válasza:
92%
Nem én szerencsés vagyok,semmi gond de tényleg semmi nem volt még.Pedig már 7 éve voltunk együtt a párommal 2 éve házas.Sem egy hangos szóváltás sem pedig más.De azért nem istenítem.Mindenkinek megvan a hibája és senki sem tökéletes.
2011. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Ez így ebben a formában megállja a helyét. Most meg kicsit azért irigykedek is .. Bár, az anyós témakörben nem túl gyakori a "jól megvagyunk" párbeszéd. Remélem én ennél azért legalább egy fokkal jobb anyós leszek...
2011. jan. 26. 20:08
 16/22 anonim ***** válasza:
66%
Mi majdnem 9 évig éltünk külön (szülőknél), mert tudtuk, hogy nem szabad egyiknek sem a másikhoz kötlöznie, pontosan ilyen okokból. Még így is voltak problémák (bár épp a távolság miatt, egy idő után elfogadták a szülők a másikat). Hétvégente szinte mindig, hétköznap néha, ott aludtunk a másiknál természetesen, együtt nyaralások a szülőkkel, külön szobában is voltak. Ismertük annyira a saját szüleinket, hogy tudjuk, nem szabad eljutni a "nem megyek el az esküvőtökre sem"-ig. Türelmesen összegyűjtöttük a pénzt, és ma már saját házban élünk, kettesben.
2011. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hát mi ezt már buktuk. Ha megint különköltöznénk az már szinte egyenlő lenne a szakítással. De mint írtam, annyira el vagyok keseredve hogy ez is megfordult a fejemben..Sajnos.. :(
2011. jan. 27. 16:41
 18/22 A kérdező kommentje:
Már azt is megkaptam milyen egy ingyenélő lusta, dologtalan ember vagyok.. :D
2011. febr. 4. 17:40
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne már egyelő a szakítással, ha külön költöztök ? Az csak helyi kérdés, nem szívbéli. Ejnye !Ha pedig így van, akkor talán jobb mégis ha külön költöztök, és találtok mindketten olyat amit a szüleitek elviselnek jobban, mert az is fontos egy kapcsolatban. Nem elsődleges, de fontos.
2011. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

MENEKÜLJ!

Tapasztalat! Utánam mosogat, vasal, takarít! Elpakol, beleszól a gyereknevelésbe, elbaszta az esküvőnket! Fussatok! Hidd el, ez egy mocskos csapda!

2011. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!