Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt az anyós dolgot, már...

Ezt az anyós dolgot, már komolyan nem hiszem el?

Figyelt kérdés
Párommal 1,5 éve együtt élünk. Az anyja teljesen kikészít idegileg.Bármit csinálok, nem jó sosem, majd ő megcsinálja jól, vagy pl ha elmosogatok, sokszor arra megyek ki a konyhába, hogy mégegyszer elmosogatta amit én is.Folyton kutat a holmijaink között, néha arra jövök rá hogy az egész szekrény másképp van mint volt, és nem találok semmit. Ellopkod cuccokat, ha kimosom a ruhákat, ujramossa, vagy még mielött tele lenne a mosógép, gyorsan kimossa, mielött én mosnám ki, ha meg elöbb akarom kimosni, akkor "nem kell, még nincs tele". Hónapokon át 60ezret adtunk bele a háztartásba, természetesen a kaját magunknak vettük, és megelégeltük, mondtuk hogy kifizetjük a rezsinket, a kaját oldja meg mindenki úgy ahogy tudja.Külön "kajapolcot" kaptunk, de egyik nap még tele volt fűszerekkel, másnap elpakolta "Isten tudja hova" . Ha rákérdezünk mindezekre, az elpakolt cuccokra, ő nem csinálta.Most meg az a hobbija, hogy nem szól hozzám.Meg beszél, mintha ott sem lennék. Pl a fiának: "azt veszel el akit csak akarsz, én ugyse megyek el az esküvődre fiam."Amióta elvesztettem a munkám, esélyünk sincs az albérletre..De nagyon kész vagyok idegileg.. :(:(
2011. jan. 26. 19:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezek tényleg nagyon bosszantó dolgok. De nézd az ő szemszögéből is egy kicsit, hátha empatikusabb leszel (ha már egyszer elmenni úgysem tudtok). Az a ház/lakás az ő otthona. Mielőtt odaköltöztél volna minden úgy volt, ahogy ő akarta. Most az zavarja, hogy ez megváltozott ezért próbál továbbra is minden hülye kis eszközzel továbbra is mindenen uralkodni.

Én albérlőket fogadtam és magamon is néha észreveszem, hogy elmosogatok utánuk, vagy mérges leszek és magamban dühöngök ha egyszerre három helységben égetik a villanyt vagy pár bugyiért beindítják a mosógépet etc...tisztára szarrágó lesz az ember, ha "belerondítanak" a fészkébe...


Sok türelmet kívánok mindannyiótoknak az együttéléshez!

2011. febr. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Át fogom gondolni!
2011. febr. 5. 09:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!