Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám öngyilkos akar lenni?

Anyám öngyilkos akar lenni?

Figyelt kérdés

Én már teljesen kész vagyok nem tudom mit tehetnék:(

Apámmal válás közben vannak és hónapok óta megy a harc.Már volt öngyilkossági kísérlete de akkor nem sikerült neki.

Most megint ugyanaz van és persze mindenki hibás.Itt vagyok egy pici gyerekkel meg terhesen és még plusszba itt van az állandó idegekedés hogy megint mikor fog megtörténni.

Nem tudom mit tegyek.Nem lakunk egy házba így nem tudom őrizni ha meg ott vagyok akkor meg csak üvöltözik kiabál megbánt nem érdekli hogy az unokája is ott van rá se néz,mikor meg olyan napja van akkor meg normális szereti játszik vele segít nekem.

Ha meg csinál magával valamit akkor marad a lelkiismeret furdalás hogy előre megmondta:(


2011. jan. 26. 19:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiátria!! Az öngyilkosság nem normális dolog!
2011. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg pszichiáter...
2011. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom miért kell mindig mások életébe beleavatkozni. Ha öngyilkos akar lenni akkor legyen, ez az Ő dolga és nem kéne belevonni a pszichiátereket. Felnőtt ember úgyhogy majd Ő eldönti mit akar.
2011. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Jár pszihológushoz igaz hogy nem olyan sürűn meg a múltkori próbálkozás után volt sümegen is.
2011. jan. 26. 19:50
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Anyád nem normális, tudja, hogy terhes vagy, és blahalujzázik? Ez nem szülő, csak egy csúszómászó.

Bolondokházában a helye, vagy ha a gyerekednek valami fogyatéka lesz a stressztől, akkor börtönben!

2011. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

ez nem normális!

vidd el dokihoz és ha nem akar menni akkor a dokit rendeld házhoz!

2011. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Igazából mérges is vagyok rá hogy ennyire nem kiváncsi ránk nem kiváncsi az unokáira pedig alig várta hogy nagymama legyen.

Nem voltam még ilyen helyzetbe és nem is szeretnék lenni de nem tudom hogy hagyhatja így el magát valaki pedig ők soha nem éltek jó házasságba Apuval.

2011. jan. 26. 19:52
 8/33 A kérdező kommentje:
Nekem mint a gyereke szörnyű ezt nap mint nap hallani de egyszerüen nem érti.
2011. jan. 26. 19:53
 9/33 anonim ***** válasza:

Én szerintem súlyos depressziója van, amit nem értem, miért nem kezel rendesen a szakember. A válás miatt teljesen kiszaladt a lába alól a talaj, nem beszámítható. Azt mondod eddig érdekelték az unokák, most pedig néha rájön a bolondóra.. magyarul erősen hullámzó a kedélye.

Szerintem nincs tudatában, hogy árt nektek, és biztos, hogy nem akarna rosszat nektek.. de nem uralja a saját tudatát eléggé, hogy világosan gondolkozzon esetenként.

Szerintem a legjobb az lenne, ha beutaltatnátok valahová, ahol nyugodt környezetben állítanák talpra állandó felügyelet mellett.

2011. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Sajnos nem hajlandó orvoshoz menni és igazából olyan nagy ügyet sem csinálnak belőle mert sümegre sem volt neki kötelező menni.

akkor is elötte már hetekig mondogatta és mikor mondta neki hogy valami szakembert hívni fogok hozzá akkor meg az egész faluba lejáratott hogy diliházba akarom csukatni.

Szörnyü ez a helyzet így hogy pár napig rendes aztán jön a bolond óra:((

Férjem mondta hogy jobb lenne ha nem is találkoznék vele mert teljesen kikészít,dehát mégis az Anyám.

2011. jan. 26. 20:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!