Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, hogy a férjem beleszól, hogy mennyit beszélhetek telefonon a nővéremmel?

Figyelt kérdés
Családi csomagunk van, ingyen beszélünk egymással, tehát nem pénzkérdés. Ő finoman szólva is nem állhatja a nővéremet, én viszont szeretem, és nem akarok " lazítani" a kapcsolatunkon. Sajnos személyesen ritkán találkozunk, 2-3 hetente egyszer, de az nekem nem elég. Elég sok dolgot megbeszélünk egymással, az édesanyánk már nem él, szóval neki is szüksége van rám, és fordítva. De már szinte csak akkor tudunk beszélni, ha a férjem nem hallja, mert akkor belebeszél, hogy tedd már le. 4-7-10 perceket szoktunk beszélni. Tegnap viszont már megnézte a híváslistámat, hogy hányszor beszéltem a nőveremmel, és összevesztünk ezen, este nem szóltunk egymáshoz. Normális dolog ez? Szomorú vagyok, és bánt ez az egész.
2011. jan. 27. 08:38
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
A férjemnek nincsenek haverjai, barátja sincs. Amúgy családszerető, munka után siet haza hozzánk. (2 éves fiunk van)
2011. jan. 27. 09:00
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs testvérem, de az unokatestvéremmel testvéri viszonyban vagyunk. Férjemnek volt egy vitája vele, azóta nincsenek túl jóban. Férjem egyszer puffogott is, hogy mennyire nem kedveli. Mondtam, hogy nem is kell, de nekem ő fontos személy, ezt tartsa tiszteletben, mert nem szeretnék kettejük között választani.

Illetve van egy férfibarátom, akivel nagyon jókat tudok beszélgetni. Rá féltékeny volt, de rám való tekintettel megpróbált vele összebarátkozni. Nem jött össze, mert más a személyiségük, de őt is elfogadja. Pedig vele is szoktam maratoni beszélgetéseket rendezni telefonon.

Olyankor a férjem kimegy, hogy ne zavarjon.

Szerencsére rájött, hogy nem potenciális konkurencia a srác, hiszen őt régebb óta ismerem, ha akartam volna valamit tőle, lett volna rá lehetőségem. Ezt felfogta és így is áll a dologhoz.

Néha értetlenkedik, hogy nekem ugyan mi tetszik benne, mert ő két mondatot alig tud váltani vele, de elfogadja és nincs belőle vita.

2011. jan. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyértelmű,hogy féltékeny a testvéreddel ápolt kapcsolatodra,le kell ülnötök ezt megbeszélni.De miért nincsenek barátai,barát mindenkinek kell.
2011. jan. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kerdezo kimeld meg a kedves parodat, s igy a Te vernyomasod sem fog felszokni!

Ne vitatkozz Vele, mivel nincs ertelme, tehat akkor hivd a testveredet, amikor O nincs jelen, s aztan torold ki a hivast. Ennyi!

Nincs joga, de ha mar a Ferjed, akkor nem sok a valasztas, vagy a vita, vagy a valas, vagy pedig megprobalsz egyutt elni ezzel a ronda szokasaval, tehat eltitkolod a hivast!

2011. jan. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Titkoljam el, mintha én lennék a bűnös, aki valami tiltott dolgot csinál? Nem különös ez egy házasságban?
2011. jan. 27. 09:18
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a férjednek olyan személy akivel ő is gyakrabban találkozik vagy beszél? Esetleg közeli rokon, vagy barát? Mert akkor rávilágíthatnál hogy neki hogy esne ha nem beszélhetne vele. Ha nem lehetne vele normálisan megbeszélni, akkor én is elkezdeném hogy akkor te sem beszélsz x-el.
2011. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor egyértelmű,hogy féltékeny a testvéreddel ápolt kapcsolatodra,le kell ülnötök ezt megbeszélni.De miért nincsenek barátai,barát mindenkinek kell."


Bizony, itt van a kutya elásva, maximálisan egyetértek.

Ezen gondolkozz el.

2011. jan. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat nem teszel, szerintem is abszurd lenne, ha neked kéne bújkálnod. Állj ki magadért. Mondd meg a férjednek, hogy egyrészt a testvéred mindig is a testvéred volt és mindig is az marad, így aztán annyit beszélsz vele, amennyit jólesik, mert ez normális és természetes dolog, másrészt pedig a férjed nem urad és parancsolód, hanem a társad, nem ő mondja meg, hogy mit csinálj. Javasolhat, kifejezheti, hogy neki valami ezért vagy azért nem jó (nem értem meg, hogy ez miért fáj neki mondjuk), de nem dirigálhat neked, mert nem vagy az alárendeltje, jó esetben egyenrangúak vagytok.
2011. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy ő nem kedveli, nincs joga eltiltani benneteket egymástól.
2011. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beszélgess a testvéreddel. Mondd neki, hogy ő is beszélgessen a húgával...téged nem zavar...különben is, a jó testvérek szeretik egymást!
2011. jan. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!