Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17leszek 4 hónap múlwa és a...

Ywii kérdése:

17leszek 4 hónap múlwa és a barátom meg 19. Már én itthol nem birom a szüleim miatt, mert úgy viselkednek h már öszintén utálok élni is! Nagyon szeretnék már ittholról elmenni, de azt nem tudom h mehetnék innen el? Mert ők egyáltalán nem engednék!

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 19:13
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
de ha ő lesz 18ig az ideiglenes gyámom akk nem vihetnek=/
2011. jan. 30. 19:34
 12/30 anonim ***** válasza:
Persze, és szerinted olyan könnyen osztogatják az ideiglenes gyám szerepét? Azért, mert egy kamaszlány azt mondja, nem fogják engedni.
2011. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
de ha én ottwagyok nálluk szoktam én is welük főzni mosni minden segítek mindenbe amibe csak tudok meg ő is dolgozik és nem diákmunkán meg minden.És am se olyan aki nem szeret dolgozni.
2011. jan. 30. 19:38
 14/30 A kérdező kommentje:
azzal nincs is semmi baj,h mosás főzés meg stb..mert megcsinálom wan olyna mmikor már én főzők tesómra is megmagamrais.meg pakolok.mosok.ezzel.nincs.is.baj.mert.am.se.wagyok.olyna.h.ha.oda.kerül sor.menekülök.
2011. jan. 30. 19:40
 15/30 anonim ***** válasza:
leírnád, mi a baj a szüleiddel?
2011. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Inkább próbálj meg reálisan gondolkodni,az még nem kerül pénzbe !!! Az a kis kukac nem ér annyit,hogy felrúgd az eddigi családi életed! Most valszeg úgy érzed mindenki ellened fordul,de később rájössz mennyire a javadat akarták.

Egy szülő alapból nem szeretne rosszat gyermekének,azért óvja bajtól;rossztól,csak a gyermek az,aki ezt képtelen felfogni.

2011. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
mindent tiltani akarnak! nem akarják h baráátommal ennyit foglalkozzak.szinte máár tiltani akarnak. féltékenyek mert wele sokkal többet foglalkozok,de ő 2és fél év alat sokkaltöbb mindent adott nekem mint anyámék 17 év alatt.! amis anyámék már 12 éves korom óta ezt csin!most is ezt csin 1 év alatt wolt 3 hasi mütétem is akk is csak kiabálnak meg,apőám is kórházba dolgozik bentwan de baszik feljönni megnézni h te bolond kell e wmi,de semmi! és még csodálkoznak h ilyen wagyok.moist is betegvagyok azt nemképesek elvinni orwoshoz,barátom meg anyuja vittek el orwoshoz és akk is kiderült h mütenek és még akk is nekemállnak h mért welük mentem be.! én meg már ezt nem birom:'(
2011. jan. 30. 19:49
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
ne hisztizz, inkább tanulj meg írni.
2011. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
ennyire egyébként biztos, hogy nem fognak "elvenni" a szüleidtől. nagyon komoly problémáknak kéne lenniük ahhoz, hogy más lehessen a gyámod, és egyébként nem hiszem, hogy a barátod szülei ezt törvényesen-hivatalosan bevállalnák, akármennyire is szeretnek. ők nem a családod, nem rokonaid.
2011. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ha gond van, gyámügy, ha nincs gond akkor nyugi.
2011. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!