Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17leszek 4 hónap múlwa és a...

Ywii kérdése:

17leszek 4 hónap múlwa és a barátom meg 19. Már én itthol nem birom a szüleim miatt, mert úgy viselkednek h már öszintén utálok élni is! Nagyon szeretnék már ittholról elmenni, de azt nem tudom h mehetnék innen el? Mert ők egyáltalán nem engednék!

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 19:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Azért a 19:33-nak odatűzném a margó szélére,hogy ennél undorítóbb szöveg nincs a földön,hogy eteted itatod a gyereked.Ha megszülted ez a kötelességed és ezt nem így kell előadni.Az ilyen szülő miatt van annyi idegroncs gyerek.A tini meg mindig is lázadni fog.

A kérdező meg tanuljon meg írni,és nehogy azt higgye,hogy ez a fiú lesz az élete egyetlen pasija.Majd ha elvégezted az iskolát elmész tanulni kibérelsz egy lakást szépen,na akkor azt csinálsz amit akarsz.

2011. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
ikola után dolgozni
2011. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
de 12 éves korom óta ezt csinálják velem, én meg tél. sírtam annyit, h az mát téll. nem igaz:'( jó 16 hónap meg iskola, de már télleg sok amit ők csinálnak és nem 1 nem 2 ember látja ezeket.:'( mindig minden kis apróságba bele birnak kötni évek óta és ajh:'(
2011. jan. 30. 20:21
 24/30 anonim ***** válasza:
78%
Csak engem irritál ez a bugyuta naivítás és a w-k???
2011. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
jajh sztem nem azért írtam h az írásomat fikázáák, hanem h segítsenek=/sztem.
2011. jan. 30. 20:23
 26/30 anonim ***** válasza:
65%

Engem is irritál,úgyhogy törlöm is a megválaszoltjaim közül.

Kisanyám tanulj meg írni.Nem csoda ha anyádék csak herótoznak téged!

2011. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nézz körül a kategória kérdései között. Sok gyereket rendszeresen vernek a szülei, akik nem ritkán alkoholisták is. És még ők sem tehetnek sokat.


Nálad ezekről szó sincs, elhiszem, hogy kamasz vagy és lázadsz, na de azért ki ne találd már, hogy majd a barátod szülei a nyakukba vesznek. Nem fognak, ezt megígérhetem. Az egy dolog, hogy szeretnek, meg ti is egymást a barátoddal, de valaki felett elvállalni a gyámságot (még ha jogos is lenne ez a kívánságod, de mint látjuk, egyébként sem az) az baromi nagy felelősség és teher, nem fogják elvállalni csak azért, mert ti most együtt vagytok. Mert lehet, hogy pár hónap múlva már nem lesztek, akkor ők mit csináljanak veled? Nem passzolhatnak csak úgy vissza anyádékhoz.


De ezen kár is rugózni, mert ha ezekkel a panaszokkal mennél el a gyámügyre, szépen hazaterelnének.

2011. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

Arra gondoltál már, hogy megpróbálsz rájuk hallgatni ? Határozd el magadban, hogy mostantól szót fogadok nekik, meghallgatom és elfogadom a tanácsukat. Mert ők segíteni akarnak neked biztos vagyok benne, csak te ezt nem látod.

Szerintem most ülj le és gondold végig, hogy neked mi a célod az életben (a barátod nélkül, nyugodtan). Pl.: Szeretném ezt-meg azt az iskolát elvégezni, az az álmom, hogy orvos lehessek, 25-30 éves koromban szeretnék egy gyermeket, mert kb akkorra tudom megteremteni az anyagi feltételeket... Én így tettem, és rájöttem, hogy a szüleim támogatása nélkül ez lehetetlen.

Szerintem gondold át, és beszéld meg a szüleiddel. 19 éves srácért miatt nem kell megőrülni...

23/F

2011. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
gyerek vagy még, minek neked 17 évesen pasi? egyébként én nem hibáztatlak, tényleg rossz dolog egyedül. Nekem a saját családom az első, ha majd kicsit idősebb leszek abban reménykedem hogy találok valami értelmes lányt, egyenlőre magammal és a családommal foglalkozom, tedd te is azt.
2011. jan. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nálatok Nincsen rendes V?
2013. júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!