Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Komolyan...

Melyik a jobb? Komolyan elgondolkodtam?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy fiatal házaspár! Szeretik egymást nagyon, de a szex egy pár hónapja nem nagyon akar működni! A lány szeretné, a pasi fáradt is,meg lusta is, inkább maszturbál. Jól meg vannak, de inkább csak úgy elvannak!

Adott egy baráti pár, ahol a férfi tag rendszeresen félremegy, mert ott meg a lány nem kívánja a szexet. Viszont otthon "jó" férj! Nincs állandó szerető, nem maradozik ki éjszakánként, szereti a feleségét, nyüzsgő életet élnek stb!

Elgondolkodtam,hogy melyik a rosszabb ill. a jobb. Ha van egy férfi, aki bár nem csalja meg a párját, de nem is tudja kimutatni a szeretetét,ill. hogy még mindig szépnek és nőnek látja a feleségét, nincsenek mindent elsöprő érzelmei, vagy a másik aki bár félrejár néha-néha, de a tenyerén hordozza a feleségét, utazgatnak, nevetnek, minden nap elismeri a felesége szépségét, intelligenciáját stb?


2011. jan. 31. 09:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"mert ha ő elvárja h. ne csalják meg,akkor tegyen is érte vmit"

Ez nagy igazság! Főleg szerintem egy nőnek tud nagyon összeomlani az önbecsülése, ha nem kívánják már annyira! Megbeszélni sem annyira egyszerű mindig! Pont azért, mert ha a másik nem "olyan" , hogy pl. hosszú távon oda tudjon figyelni arra,hogy dicsérje a feleségét, mutassak ki a "rajongást", akkor a dolog csak lappad, de aztán újra belobban!

2011. jan. 31. 10:28
 12/13 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. :) Otthon ugyanolyan voltam. Főztem, mostam, takarítottam, csak akkor engedtem meg magamnak ilyen dolgokat ha már minden rendben volt. Nem cseréltem fel a sorrendet, mindig a párom volt az első.
2011. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez így furán hangzik, de lenne egy-két kérdésem! Írhatok neked privit?
2011. jan. 31. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!