Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szertntetek milyen előnye és...

Szertntetek milyen előnye és hátránya van annak, ha egy olyan férfival kezdünk, akinek még nem volt komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

25 éves elmúlt az illető, nekem nagyon bejön, kedves, romantikus pasi, de kicsit leöbbentett, mikor mondta, hogy még sosem volt igazi barátnője, komoly kapcsolata( de nem is a tipikus csajozik összevissza, még olyan kapcsolata se nagyon volt)

Azt mondja, így alakult, mert mindig félénk, visszahúzódó volta lányokkal, és elég válogatós is, nem igazán fogta meg senki. Úgy tűnik értem eléggé odáig van, de kicsit félek ebbe így belemenni. Abban sem vagyok biztos, hogy volt-e már valaha nővel, konkrétan nem kérdeztem rá, mert nem akartam zavarba hozni. Tényleg jópasi, jóképű, jólszituált, kedves, rendes, pont ilyet kerestem, mert eddig csak nagy nőfaló, zűrös, link alakokkal volt dolgom, és nagyon elegem van belőlük. Szerintetek?


2011. jan. 31. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó jel, hogy ilyen komolyan veszi.
2011. jan. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak én vagyok az első - a flörtöket leszámítva, de az kinek nem volt előzőleg... - és elmondhatom, hogy szinte csak előnnyel jár.Mert soha nem hasonlítgat senkihez sem, nincs arra esély, hogy nálam / velem vígasztalódna egy nagy csalódása után, hátrányát még nem tapasztaltam eddig.

30 / N

2011. jan. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Akkor mi a kérdés? Bepánikoltál, hogy megvalósulnak az álmaid?


És ha még sosem volt nővel, akkor mi van? (Erre egyébként van esély, ha visszahúzódó és válogatós.) Az én párom is szűz volt, azóta a férjem. Nem az a lényeg, hány nőn ment át, hanem hogy mennyire figyel rád.


De ha előítéleteid vannak, akkor inkább bele se kezdj.

2011. jan. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

Ha neked okés, akkor rendben, elvégre te magad mondtad, hogy eleged van a nőfalókból :)

Engem megmondom őszintén bár csúnyán hangzik,de riasztana a dolog, hogy nem volt még nővel. Ez egy tapasztalt partnerrel szemben akár gondokat is okozhat, de nem feltétlenül, szóval ha a szexuális életetek rendben lesz, akkor nincs gond :)

2011. jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező inkább azon aggódik, hogy később esetleg nem fordul-e elő, hogy megjön a kedve a nőkhöz, s esetleg akkor lehet hátrány, hogy korábban nem élte ki magát. Emiatt biztosan nem hagynék ki egy jónak ígérkező kapcsolatot , nem lehet megjósolni, mi lesz a jövőben , de kár lenne elszalasztani azt, akire vártál, csak azért, mert túl jónak tűnik :) Sok boldogságot nektek!
2011. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Igor26 ***** válasza:
100%
Gondolom, mikor a zűrös, nőfaló, link alakkal jöttél össze előtte nem gondolkodtál ennyit. Talán időd se volt rá...hát igen. Én megfordítanám a dolgot és máris megvan a válasz. Vajon egy jóképű, jólszituált, kedves, rendes pasi mit gondolhat rólad ilyen előzmények után? A helyzet az, hogy a nők a rosszfiút keresik, de jófiút tartanának otthon. Ez mondjuk a férfiaknál is hasonlóképpen van. Szóval, túl sokat gondolkodsz. Ez jelent valamit. Szerintem.
2011. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

2.vagyok:

Nem értem, miért ennyire fontos, hogy "ne legyen már szűz" a pasi.És ha az?Az én párom max 1x volt előttem - állítólag - valakivel, én vagyok neki a második, mégis olyan profi volt az ágyban már első alkalommal, mint az, akinek már 100 nője volt.Nem a mennyiség a fontos, hanem a minőség!!

2011. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem előítéleteim vannak, csak kicsit félek attól, hogy én nagyon beleszeretek( elég jó esély van rá), aztán ő rájön, hogy nem nőzött még eleget... Bár azt mondja, ő sosem vágyott arra, egy igazi társra vágyik, akivel szerethetik egymást, akivel komoly kapcsolata lehet. De az exeim annyira belemsúlykolták azt, hogy nem baj, hogy lefektették a fél várost, mert legalább nem akarnak nőzni már, meg, hogy az természetes, hogy nehéz elhinnem, hogy van olyan pasi, aki nem arra vágyik...
2011. jan. 31. 10:33
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal jobban jársz vele, mint az eddigi barátaiddal.

Akármilyen furcsa, de ez elég könnyen előfordulhat, hogy 25 évesen nem volt komoly kapcsolata.

Én is ennyi vagyok, volt már komoly kapcsolatom, de vedd figyelembe, hogy egy komoly kapcsolat két emberen múlik és ő hiába akart, ha nem volt hozzá megfelelő alany.

Szerintem nem egy könnyű dolog olyan lányt vagy akár fiút találni, akinek komolyak a szándékai és megvan kettőjük között az összhang.

Szóval szerintem próbáld meg vele, mert a leírtak alapján ő az aki hozzád való!

2011. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Azért fontos ez a ne legyen szűz dolog, mert két felnőtt emberről van szó. Te szerencsés vagy, hogy a párod félisten, de ha mondjuk a kérdező már volt egy félistennel és ez a férfi pedig nem lesz olyan,akkor a szexuális életük előfordulhat,hogy sokáig nem lesz jó. Az pedig előbb utóbb stresszhez, veszekedéshez vezet. Nem mondom, meg kell próbálni és mindent beleadni, de nem ismerjük a kérdező eddigi életét és igényeit sem pedig a természetét.
2011. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!