Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szertntetek milyen előnye és...

Szertntetek milyen előnye és hátránya van annak, ha egy olyan férfival kezdünk, akinek még nem volt komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

25 éves elmúlt az illető, nekem nagyon bejön, kedves, romantikus pasi, de kicsit leöbbentett, mikor mondta, hogy még sosem volt igazi barátnője, komoly kapcsolata( de nem is a tipikus csajozik összevissza, még olyan kapcsolata se nagyon volt)

Azt mondja, így alakult, mert mindig félénk, visszahúzódó volta lányokkal, és elég válogatós is, nem igazán fogta meg senki. Úgy tűnik értem eléggé odáig van, de kicsit félek ebbe így belemenni. Abban sem vagyok biztos, hogy volt-e már valaha nővel, konkrétan nem kérdeztem rá, mert nem akartam zavarba hozni. Tényleg jópasi, jóképű, jólszituált, kedves, rendes, pont ilyet kerestem, mert eddig csak nagy nőfaló, zűrös, link alakokkal volt dolgom, és nagyon elegem van belőlük. Szerintetek?


2011. jan. 31. 10:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatban vannak kockázatok, semmire sincs garancia!


De ha most merő óvatosságból nem mersz belekezdeni ebbe a kapcsolatba, akkor sosem fog kiderülni, hogyan működne a dolog.


VÁGJ BELE, ne agyalj ennyit : élvezd addig, amíg lehet és akkor semmit sem veszítesz!

2011. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Igor26 ***** válasza:
Nézd, ha az nem zavart, hogy az exeid előtted lefektették a fél várost, az miért zavar, hogy a srácnak megjön a kedve a dologhoz? Ha belegondolsz, az első sokkal veszélyesebb. Például mikor voltál utoljára orvosi vizsgálaton? Téged az nem zavart, hogy bármit elkaphattál a sok menő csávótól? Tudom, biztos védekeztél...csak ugye általában azt hiszik az emberek, hogy mindent tudnak a védekezésről. Van olyan pasi, aki nem akar minden nőt megdugni. Például én is ilyen vagyok, pedig tehetném másképp is. Sokkal többet ér egy jó párkapcsolat, mint a világ összes nője. Ez a hozzáállás kívülről azért elég cikinek tűnik manapság, szerencse, hogy nem érdekel a mainstream h"lyesége. Te is inkább a sok link alaknak hiszel...hát persze, hogy azt mondják, amit hallani akarsz. A helyükben én is azt mondanám és nincs több vita.
2011. jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki,ha nem akarsz sok nőt megfektetni? Dehogy ciki, kívülről sem tűnik annak :)
2011. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Igor26 ***** válasza:
Örülök, ha te így látod! :) Én azonban a közízlésre gondoltam, ami szerint ez nem menő. Persze helyesebb lenne közízléstelenséget írni...:) Az emberek annyira el vannak tévedve. Összejönnek egy rakat emberrel és közben úgy érzik valami mégis hiányzik. Hát igen, nem a mennyiség számít. Én pl. rendesen rühellem a Mekit, ami szintén ezt a mentalitást nyomja. Még nagyobbat, még többért. Nem számít az egészséged, finom, nem? És még csak nem is finom! Vagy aki szerint az, az szegény nem kap otthon normális kaját. Persze, hogy ezt nyomja a fogyasztói társadalom, össze is omlana rögtön, ha az emberek nem hinnék el a sok hülyeséget és nem az általuk teremtett álomvilágban élnének. A fogyasztói társadalom frusztrációt okoz az emberekben, kifordítja az értékeket magukból és ezáltal az embereket is. A híradó végletesen szomorú és reménytelen, de a közbeiktatott reklámokban megmondják a tutit és mindenki mosolyog. A fogyasztási cikkek 2 hónapig működnek, utána vegyél másikat, egyél gyorskaját, maradj onlájn az ájfónoddal a f@szbúkon és sorolhatnám...ennek egyenes következménye, hogy az érzelmeidet is gyorsan és silány minőségben éld meg. Még több pasit, még több nőt, de GYORSAN ám! Há' milyen kiszolgálás ez?!! Ja, hogy sz@r a kapcsolat, meg már azt sem tudom én ki vagyok? Nem baj...még egy kis sült krumplit? :)
2011. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

:D

Ezzel abszolút egyetértek:D

Egyébként én is a macsó férfiakat szeretem, bár komolyan mondom még ha hihetetlen is, nem tehetek róla. Valahogy ha biztosnak érzem a dolgot már nem válik olyan fontossá, nincs benne kihívás. Viszont ha valakit imádnak a nők, az könnyen leléphet, mindig munka a megtartása és mekkora elismerés már,ha sok nő közül mégis téged választ. Persze ez nem azokra az emberekre vonatkozik, aki minden nap mással védekezés nélkül együtt van, egy ilyentől esküszöm félnék, hanem azokra, akik normálisak, úriemberek,de eléggé kapósak :)

Az viszont, aki az ellenkező példát cikinek tartja,hát... mindenkinek lehet saját ízlése,véleménye, és szabad döntése, hogy mi alapján választ párt, de bárkit is lenézni csak mert nem felel meg eléggé ocsmány és undorító dolog.

A mekis és hasonló vackokkal viszont 100%-ig egyetértek, és tényleg nem finom, sőt :D

2011. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%

"aztán ő rájön, hogy nem nőzött még eleget..."


XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD....


Hát ezen odáig vagyok meg vissza! (bocsi, hogy kiröhögtem)


Azt a pasit, aki igazán nőt akar és kell neki a fél város szerinted mi akadályozza? Semmi. Aki akarja az kiéli magát, aki nem az nem. A barátod az utóbbi. Ő romantikus típus és várt Rád. Örülj neki. Lehet, hogy egy-két dolog nem fog neki elsőre összejönni, de a szerelmes férfi gyorsan beletanul a dolgokba. ;)

2011. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Igor26 ***** válasza:
Ez egy elég veszélyes csúsztatás (még ha vétlen is), hogy a macsó pasikért mindig meg kell küzdeni, de a jófiúkért nem. Azért veszélyes, mert igaz! És azért csúsztatás (még ha nem is szándékos), mert nem a pasiért kell megküzdeni, hanem a jó párkapcsolatért! Ha jófiú a pasid hajlamos vagy eltunyulni és a lapos kapcsolat idővel még laposabb lesz. Valóban nincs kihívás a megtartásában, mert kényelmes, nem lép le. Viszont szerintem nem is a megtartás az igazi kihívás, hanem az, hogy egy jó párkapcsolatért minden nap meg kell küzdeni. Az nem kihívás, hogy hagyom-e magam és a kapcsolatom ellaposodni? A rosszfiú meg csak kihasználja a gyenge pontodat, ami addig tart, amíg hagyod magad. Amint van elegendő önbecsülésed már nem számít a szöveg. Tudom, kell a visszajelzés, a macsó pasik pedig ki is használják. Én folyamatosan átélem mindkét formációt és tudom adni a sármos bunkót, ha épp arra van szükség(em)...:) Nyilván én is szeretem a puncit, de a kötelező udvarláson túl nem megyek. Szerencsére a páromnak is van, úgyhogy jelenleg nincs is rá szükség...:)
2011. jan. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha nőzni akarna, az elmúlt években bőven megtehette volna.
2011. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

a hátrány, hogy nem tudja, milyen egy komoly kapcsolat..ami nemcsak flörtölgetésböl áll meg hogy jol elvagyunk egymással..

az előpnye pedig hogy jobban szeretné már magát elkötelezni, vágyik arra hogy valaki komolyan szeresse és ne csak "jol ellegyenek vele."

2011. jan. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!