Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Macerás lesz...

Guti73 kérdése:

Hogyan tovább? Macerás lesz végig olvasni és lesznel aki nyavajogna hogy ez nem probléma.

Figyelt kérdés

Szoval,az a problémám hogy nem tudom mit kezdjek magunkal, az életunkel.

Én 38 vagyok, a feleségem 32 DE NINCS GYEREK!

7éve vagyunk egyutt abbol 4 éve házas. 4 évig ugy éltunk hogy "mentunk amerre a szél vitt". Bejártuk Magyarországot,dolgoztuk ahol munkát adtak és feléltuk a keresetet.

3 éve letelepedtuk Esztergomban ahol szeretunk lakni, de mégsincs merszunk még gyereket vállalni. Nekem 3éve stabil a munkahelyem de a feleségemnek sose jön össze valami jo melo. Most elkezdet egy iskolát hogy több lehetösége legyen, de az is 3 év Mind a ketten szeretnénk gyereket de még 7 év után se érezzuk hogy biztositani tudnánk egy gyerek NORMÁLIS FELNEVELÉSÉT!

Meddig éri meg várni a gyerekválalással? Normális ember lesz a gyerekunkböl ha ilyen szulei vannak?

Mert "lesz ami lesz"alapon nem akarok gyereket összehozni


Tudom ennek igy hajnali 3-kor se fule se farka ,de talán lesz aki érti mit is akarok kérdezni!


2011. febr. 1. 02:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Esztergom jó hely,én is onnan származom. A mostani politikai viszonyok mellett meg becsüld meg, h még van ott munkád...

Szerintem ha kicsit lenyugodnátok, leülnétek, és összeírnátok h mik fontosak igazán az életben nektek, akkor magatok is megtalálnátok a választ. Rakjátok fontossági sorrendbe a dolgokat.

2011. febr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat.

Nincs értelme várni, az sem biztosíték arra hogy jól fogtok élni később is.

Amikor terhes lettem, olyan szinten nem voltak anyagi gondjaink, hogy ha nem volt kedvem főzni elmentünk étterembe.3 hetente mentem műkörmöshöz, fodrászhoz, magándokihoz jártam.

Emiatt annak ellenére hogy nem volt tervezett baba, meg sem fordult a fejünkbe hogy nem kéne.

Most ott tartunk, hogy nem csak hogy napról napra élünk, de tegnap egy barátunk hozott kenyeret hogy legyen mit ennünk. :(

De tudok ennek az ellenkezőjére is példát.

A barátnőm úgy válalt gyereket, hogy tudta gyerek nélkül is napról napra élnek, de úgy volt vele majd lesz valahogy.Most a gyerek mellet is tudnak félre tenni pénzt.


1 szóval, ne a pénz döntsön hanem a szívetek.Nem lehet előre kiszámolni mit hoz a jövő.

2011. febr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy-két ismerősöm van, akik nyelvtudás nélkül mentek ki Angliába, de azért leírom, hátha bátorít valamennyire. Az egyik egy huszonéves fiú, felvették egy étterembe mosogatni, jól keresett, közben tanulta a nyelvet, aztán egy-két év múlva már szakács lett belőle. Van egy nő, aki takarít, neki szerencséje volt, magyarok közé került. A párja hónapokig nem talált munkát, de ma már egy gyárban dolgozik. Ha vannak kinn barátok, rengeteget segíthetnek, mind tájékozódás, munka, lelki támogatás, szállás, stb. szempontjából, de a helyetekben én is nagyon meggondolnám a kiutazást.
2011. febr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Köszönjük a sok hozzászólást!!

Igazából csak még jobban összezavarodtam.

Az biztos hogy itthon maradunk, bármilyen xar egy hely!

Valaki írta hogy támaszkodhatunk a családi háttérre.

Sajnos ez ami nincs, mert a szüleink nem, vagy alig foglalkoznak velünk. Feleségem a szüleit 8 éve nem látta, és nem is keresik egymást. Az én szüleim nagyon idősek és nagyon messze laknak, és nem túl boldogan váltunk el.

Még is csak belevágunk,"lesz ami lesz" alapon , bízva a 4 kezünkben, a 2 szívünkben,és a túlélési ösztönünkben!

2011. febr. 1. 14:08
 25/26 anonim ***** válasza:
Nagyon sok kulfoldi magyart ismerek es nyelvtudas nelkul mentek ki kulfoldre.Persze mosogatas,takaritas,epitoipar,gyarakban tudtak elhelyezkedni.
2011. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

az esztergomi vagyok

van még ez a Szent Miklós alap? bár gondolom nincs mögötte pénz....pedig az jó lett volna.

Annak idején pár éve még amúgy támogatták a nagycsaládokat, ingyen szemétdíj, ingyen zenesuli, ingyen menza

mondjuk ehhez meg sem szabadna állnotok 3 gyerekig :)

2011. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!