Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes megoldás?

Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom, vagyis időt kért és hogy kicsit kevesebbet beszéljünk egy kis ideig, hogy lássa, mennyire hiányzom neki stb...

Tettem fel erről egy kérdést és valaki azt írta, hogy attól, hogy akár csak msnen is, de ott vagyok körülötte, így nem érezheti annyira a hiányom és ez végülis igaz...

Épp ezért arra gondoltam, hogy se msnre, se semmi közösségi oldalra nem megyek fel. El is telt így a tegnapi nap, mikor bejelentkeztem msnre, láttam, hogy hagyott üzenetben annyit délután, hogy "hahó, vagy?".

Aztán ma délután is kaptam tőle ennyit, hogy:"szia, vagy?"

Aztán megcsörgetett telón egyszer. Fogalmam sincs, ez mit jelenthet? Talán hiányzom neki, vagy csak aggódik barátilag? Mit kellene most tennem? Visszacsörgessem? Vagy várjam, hátha ő keres? De mi van, ha nem keres, hisz azt hiszi, nem akarok vele beszélni? Mit lehet ilyenkor tenni? Kérlek adjatok tanácsokat...

Szeretném tudni, mit is érez...


2011. febr. 1. 17:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Tehát játszam még az "eltűntet"? Vagy csak csörgessem meg, és ha akar, úgyis keres...?Ha meg nem, én nem fogom.
2011. febr. 1. 17:21
 12/20 tetris ***** válasza:
Így van! Nyugi! Ne csinálj semmit! Bírd már ki még egy kicsit!
2011. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
És ha ezután nem keres? Hisz se az msnre, se a csörgetésre nem reagáltam. Lehet ő is annyiban hagyja majd a dolgot. :(
2011. febr. 1. 17:29
 14/20 tetris ***** válasza:

Nem fogja annyiban hagyni! Keresni fog! Izgatja, hogy mi van veled, és hogy szereted-e még.

De ha - tegyük fel - nem keres többet, akkor érdemes lenne egy ilyen pasiért vágyakozni? Aki először időt kér, aztán meg már nem is törné magát, hogy keressen?

Ha mégegyszer megpróbál kapcsolatba lépni veled, akkor mostmár talán te is felhívhatod. Aztán nem kell ám nagyon nyomulni, csak úgy lazán megkérdezheted, hogy ugyan mit akar.

Női büszkeség!!! Tudod, ahogy a többiek is írták.

2011. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
De így nem tart bunkónak, hogy a teló csörgetésre se reagáltam? Arra se kellene? Igaz, már bő 2 órája ennek. :S
2011. febr. 1. 17:59
 16/20 tetris ***** válasza:
Mostmár felhívhatod. Tovább már úgyse bírnál várni.
2011. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
De, ha kell, természetesen kibirom. Elrontani se akarom. Csak olyan ideges és tanácstalan vagyok.
2011. febr. 1. 18:27
 18/20 anonim ***** válasza:
Hidd el ha akar valamit tőled akkor hívni fog!Ha egy suliba jártok,vagy valahol össze futtok ránézel,egy szép mosoly és akkor tudni fogja hogy fontos neked:)De ne menj oda meg semmi,fog majd ő közeledni.
2011. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Jaj, eddig semmi! :( Nagyon nehezen bírom ezt és nem jelentkezett tegnap délután óta. :S
2011. febr. 2. 13:30
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia!Miújság?
2011. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!