Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Csak nem...

Mit gondoltok? Csak nem szakadhatok ketté.

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok. Most van szünetem, nem rég kerültem haza. A párommal távkapcsolatban élünk. Neki most lesz a szülinapja 9. én, ő vissza kell menjen egyetemre. (Amúgy egy városban laktunk eredetileg, csak más-más városba kerültünk egyetemre)

Év közben nem találkozunk sokat, vagyis csak 2-3 hetente, mert elég nagy a távolság. Most itthon lehetnék két hetet, de a párom vissza kell menjen 8-án. Én szeretnék menni vele, mert azért mégis csak hozzá kötődöm most leginkább. (Nem az, hogy nem szeretem a családomat, vagy ilyesmi...de értitek...)

Ahogy mondtam a szüleimnek, hogy megyek a párommal egyből felhúzták az orrukat, hogy nehogy már velük töltsek egy kis időt...Egy az, hogy nekem a párom is fontos, kettő az, hogy most lesz a szülinapja is.

Szerintetek érthető, hogy el akarok menni a párommal, vagy ezen tényleg rágódni kell? :-S


2011. febr. 2. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, egyetemista vagy, hadd ne a szüleid döntsék már el hogy hova menj. Gondolom a szüleiddel töltötted a gyerekkorod nagyrészét, a pároddal nem éltél együtt egész életedben. Meg ha már születésnapja van, szerintem inkább vele menj.

Mondjuk ha én lennék ilyen helyzetben, nem foglalkoznék azzal hogy most duzzognak anyámék mert nem velük vagyok.

2011. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Persze, egyértelmű, hogy megyek.

De miért kell ilyen dolgokon fenn akadni? Lassan úgy látom, csak az én szüleim akadnak fent ilyen dolgokon.

A párommal elég rég együtt vagyunk (4 év), jól ismerik a szüleim, szóval nem ez a gond...

2011. febr. 2. 19:37
 3/15 Korzika : ***** válasza:
100%

ez nagy bunkóság a szüleidtől.


egyébként meg ők is a párjukkal vannak.

2011. febr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
19:38al egyet értek. Ők könnyen vannak, minden nap egymás mellett alszanak el, és kelnek fel. Hát alig látjátok egymást, ráadásul szülinap! Amúgy meg 8.-a még csak jövőhét kedden lesz, nem tudom mi bajuk!
2011. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
szerintem ez egyértelmű....a te helyedben én is ezt tenném,vagyis elmennék vele az 100%
2011. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer mindenkinek megadatik ez a helyzet.....szülőként (is)
2011. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Anya vagyok, a fiam ugyanilyen helyzetben van.Szerintem menj!Nem ülhetsz anyu szoknyáján egész életedben.Tudomásul kell venni, hogy a gyerek felnő, éli a saját életét.Ebbe persze még belefér a szülő, de már csak második helyen.Ez néha nekem is fáj, de ilyen az élet.Neked most az a dolgod, hogy egy éltre párt válassz magadnak, aki akkor is melletted lesz, amikor a szüleid már nem.
2011. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

:)

köszönöm én is így gondolom

Tényleg szeretem a szüleimet, és fontosak nekem, de a párom a párom:)

2011. febr. 2. 20:42
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Ennél nagyobb gondod sose legyen!
2011. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt múltkor én is megkaptam.egy hetet voltam páromnál, és egy nap hazajöttem , mert kellettek papírok, meg kitettem a szennyest, mikor látta anya a táskát a kezemben, hogy megyek vissza azt mondta:

"ez most már mindig így lesz??!"

Hát mit akar már tőlem 23 évesen??

2011. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!