Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Csak nem...

Mit gondoltok? Csak nem szakadhatok ketté.

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok. Most van szünetem, nem rég kerültem haza. A párommal távkapcsolatban élünk. Neki most lesz a szülinapja 9. én, ő vissza kell menjen egyetemre. (Amúgy egy városban laktunk eredetileg, csak más-más városba kerültünk egyetemre)

Év közben nem találkozunk sokat, vagyis csak 2-3 hetente, mert elég nagy a távolság. Most itthon lehetnék két hetet, de a párom vissza kell menjen 8-án. Én szeretnék menni vele, mert azért mégis csak hozzá kötődöm most leginkább. (Nem az, hogy nem szeretem a családomat, vagy ilyesmi...de értitek...)

Ahogy mondtam a szüleimnek, hogy megyek a párommal egyből felhúzták az orrukat, hogy nehogy már velük töltsek egy kis időt...Egy az, hogy nekem a párom is fontos, kettő az, hogy most lesz a szülinapja is.

Szerintetek érthető, hogy el akarok menni a párommal, vagy ezen tényleg rágódni kell? :-S


2011. febr. 2. 19:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ezt tőlem is kérdezték már "hogy mindig így lesz?"

Mindig nem lesz így, mert jövőben összeköltözünk:))


Köszönöm a válaszokat!

2011. febr. 3. 08:27
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg független lenni. "El kell vágni a köldökzsinórt, anyu". Meg iyleneket mondjál. Kedvesen, de határozotta. Előre készítsd el a csomagodat, és mikor bejelented a távozást, azonnal indulj, ne legyen idő veszekedni, alkudozni.
2011. febr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Korzika : ***** válasza:
46%

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:49


lehet csak azt nem akarja, hogy hozzájuk járj mosni :D

2011. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

Hát persze :)!

23(?) (22?):49

2011. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%

22:49 tegnap

"kitettem a szennyest" ez tetszik!Ha annyira felnőtt vagy,akkor a piszkos ruhát miért hordod anyádnak? Moss magadra!Vagy cselédnek gondolod jóanyádat?

2011. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!