Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzből éltek meg egy...

Mennyi pénzből éltek meg egy hónapban? Mennyi az egy főre jutó átlagkereset? Mert családtagom azért nem kap részletfizetést tandijra mert állitolag magas a havi 90 ezer egy főre jutó pedig alig van pénz minuszos bankszámla

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 09:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
27210 ft az 1 főre esőnk, mert egyedül nevelem a kiskorú gyermekemet és pár hónapja munkanélküli lettem. Ebben az összegben benne van a havi 3000 ft-os önkormányzati támogatás is.
2011. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hárman vagyunk, olyan 400.000-et osztok be havonta, ez az amit a férjem ad.Marad is belőle, az félre rakom.
2011. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%

Ki gondolta volna,hogy le lesznek pontozva, akik jobban élnek.. Sehová nincs kiírva, hogy csak 50 000 Ft alattiak válaszolhatnak.

És azon is meg lettem volna lepve, ha valaki nem írja be a jól keresőknek, hogy "jajj de sajnállak".

2011. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nálunk két kereső van a családba(minimál bér,vagy még anyi sem sokszuor a fizetés),a nővérem neki a gyes,meg csp,meg gyerektartás 12.000Ft a bevétele. És 5en élünk a laksába,mi se kapunk sose semmiylen támogatást
2011. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Utolsó! A nővéred igénylheti a rendszeres gyermekvédelmi támogatást. Ő és a gyermeke külön háztartásnak számít, ahogy ti hárman is. De ti is igényelhetitek, ha az összes jövedelmetek hárommal elosztva nem több, mint 39.900.-
2011. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Vállakozók vagyunk szóval változó,van olyan amikor bejön 500 ezer forint és arra költjük amire szeretnék,de van olyan hónap amikor mondjuk mindössze 300 ezer jön össze. Bizonytalan.
2011. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

15.41 es vagyok

nem kapunk semmit,már próbáltuk,tényleg csak a bevételt nézik,azt h menynit kell kifizetni már nem,meg különben is 125ft-tal többre jött ki az egyfőre jutó jövedelem :S

2011. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

15:41!


A nővérednek egészen biztosan jár, hiszen összesen 54e körüli a jövedelme.

2011. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Havi 600 000 az én, 150 000 a feleségem nettó fizetése. Van két gyerekünk is. Lehet lepontozni. Magyarországon ha valaki sikeres az úgyis mindjárt csaló látatlanból is, nem igaz?
2011. febr. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A hivatalos, vagy az igazi átlagkeresetre vagy kíváncsi?

Az, hogy sok olyan ír ide akinek magas a jövedelme, nem azt jelenti azt, hogy ez az átlag. Inkább azt, hogy irodai munkát végeznek, mérnökök akiknek a munkájuk mellett és otthon is van idejük a válaszolgatásra. Akiknek tényleg rosszul megy, azok két munkahelyen, vagy külföldön dolgoznak, nincs idejük fórumozgatni.

A politikusaink szerint meg lehet élni 49 ezer forintból és ezen még viccelődnek is. Ők komolyan röhögnek azokon, akik tényleg ennyiből élnek, első kézből tudom (nem, én nem röhögök). Emellett mélyen le is nézik az átlagembert. Csak a képetekbe kedvesek. De így van ez akkor is, ha egy jómódú szembetalálkozik egy átlagos emberrel, lenézi. No haladjunk, eszerint, hivatalosan valóban magas a 90 ezer forintos kereset. Más kérdés, hogy még 90 ezerből sem lehet rendesen megélni, de mindegy.

A becsült lélekszám 9 953 000 körül lehet, ebből sztem 9 millióan biztos, hogy takarékon élnek és sajnos ott tartunk, hogy közöttük is a 90 ezer már jónak számít. Szégyen, de ez van.

A családtagodnak trükköznie kellene (no nem csalni, az csúnya dolog).

2012. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!