Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzből éltek meg egy...

Mennyi pénzből éltek meg egy hónapban? Mennyi az egy főre jutó átlagkereset? Mert családtagom azért nem kap részletfizetést tandijra mert állitolag magas a havi 90 ezer egy főre jutó pedig alig van pénz minuszos bankszámla

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 09:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#18:

600 ezerrel valaki sikeres? Egy másik fórumban valaki azt ecsetelte, hogy havi 3 milliós fizetéssel rendelkezik alkalmazottként és még nem is tekinti magát igazán sikeresnek, mert van más ismerőse, ki 6 milliót keres ugyanannál a cégnél. Neki az volt a normális, az olyannak nem tudod megmagyarázni azt, hogy a 100 ezer forintos fizetés az átlag havonta. Sz@rik rá. Na így sz@rik rá az állam és a politikusok nagy része is (tisztelet a kivételnek), ezért tartunk ott, ahol. Sokan meg is sajnálták szegényt, hogy a kőgazdagok között milyen csóró, kapott is 0% pontozást.


Az emberek nem szeretik, ha valaki különbözik, vagy nagyon ki akar tűnni közülük. A többség nem bírja, ha valaki a felsőbbrendűségét hangoztatja. Lehet azt hinni, hogy ez irigység, de nem. Az emberek arra törekednének, hogy mindenki egyenlő legyen. A kapitalizmus és minden más pénzre épülő rendszer ezért is természetellenes. Ezzel a bankárok, közgazdászok vitába szállnának én tudom, de valahogy bizonyítaniuk kell, hogy az egyetemen végigseggelt 4 év nem volt hiába.

Megjegyezném, hogy fejlesztőmérnök vagyok és arról sem vagyok meggyőződve, hogy a technikai fejlődés jó irányba vinné az emberiséget.

Értékes dolgokat csinálok, de mivel nem én vagyok a céges piramis csúcsán, nekem is be kellett érnem havi 3, 4, vagy 500 ezer forinttal, míg a "munkájukba beleszakadó" és a felsővezetők tízszer ennyit keresnek a nagy felelősségükre hivatkozva (ami megint kamu, minden cégnek van egy vészterve, hogy a balhét ne ők vigyék el).

2012. jún. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!