Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl? Ez csak...

Én reagálom túl? Ez csak nekem ilyen fontos?

Figyelt kérdés

Barátommal régóta együtt vagyunk, lassan 5 éve. Nem lakunk együtt, ő dolgozik én tanulok más a ritmusunk de jól megvagyunk.

Esténként szoktunk msnen, smsben , telón beszélni. Kb 2 napja nem jön fel netre (vagyis rejtve, biztos vagyok benne hogy fenntvan) de nem jelentkezik be, nem beszélünk. Este ír egy smst hogy jóéjt alszom.

Én megértem hogy fáradt, nincs kedve gépelgetni nekem de még be se köszön, rejtőzködik...

Én vagyok a hülye hogy túlreagálom?

én 21 ő 30felett.


2011. febr. 7. 23:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Esetleg rákérdezhetnél. Tényleg furcsa, de egyáltalán nem biztos, hogy rejtve fent van. Persze ettől még én mindenképp rákérdeznék konkrétan.
2011. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem azért, de miért nem hívod fel?
2011. febr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
pl látom facebookon hogy elismert vkit.. az kiirja az időpontot... meg emailen is felvillan mielőtt rejtve kapcsol:(
2011. febr. 7. 23:25
 4/17 A kérdező kommentje:
mert mostanában én kerestem, ha fel is jött én szólítottam meg. És érzem, hogy valami baj van, így várok..ha bírok
2011. febr. 7. 23:26
 5/17 anonim ***** válasza:
Néma gyereknek...Csask ne hogy addig várj a megszólalással,megkérdezzésel,amikor már te leszel a pótkerék...
2011. febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Figyi, dumáljátok meg. A jó párkapcsolatban a felek meg tudják beszélni a dolgokat. Hát tedd Te is ezt.
2011. febr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszi..csak a párom kiakad attól, hogy én mért tudom mindig hogy netezik... annyira nem ért hozzá és ő ezt figyelésnek veszi, ezért nem szólok neki... Persze, már volt hogy szóltam tök kedvesen de felkapta a vizet.
2011. febr. 7. 23:48
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem jót jelent, bújkál előled, hazudik, ha rákérdezel, felháborodik. Ő már nem a párod.
2011. febr. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Mindenképpen le kell ülnötök beszélni. Ha kiakad azon, hogy honnan tudod, hogy netezik, akkor kérd meg, hogy ne ezen akadjon fenn, hanem a problémát beszéljétek meg. Ha ezen kiakad, és fennakad akkor azzal csak annyit bizonyít, hogy semmi köze a 30 felettiekhez. És így csak terel.

Szerintem elég gáz, hogy "bújkál" előled.

2011. febr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
közel a harminchoz összejött egy 16 éves csajjal??? azigen, gratulálok... -.-
2011. febr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!