Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl? Ez csak...

Én reagálom túl? Ez csak nekem ilyen fontos?

Figyelt kérdés

Barátommal régóta együtt vagyunk, lassan 5 éve. Nem lakunk együtt, ő dolgozik én tanulok más a ritmusunk de jól megvagyunk.

Esténként szoktunk msnen, smsben , telón beszélni. Kb 2 napja nem jön fel netre (vagyis rejtve, biztos vagyok benne hogy fenntvan) de nem jelentkezik be, nem beszélünk. Este ír egy smst hogy jóéjt alszom.

Én megértem hogy fáradt, nincs kedve gépelgetni nekem de még be se köszön, rejtőzködik...

Én vagyok a hülye hogy túlreagálom?

én 21 ő 30felett.


2011. febr. 7. 23:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Milyen 16 éves? Írja, hogy 21
2011. febr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy eddig milyen szokásaitok voltak. Nekem is rászokott egy időben a barátom, hogy nem jön msn-re, nem esett jól, viszont naponta többször felhívott. (Akkor is, ha aznap találkoztunk.)

Miért nem vesztek 2 headsetet, és telepítsétek a skype-ot, mi a barátommal azt csináljuk, így nem kell gépelni, és a telefonnal spórolunk. Arra már nem lehet kifogása, hogy nem használja.

2011. febr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

"Milyen 16 éves? Írja, hogy 21"

Kedves Válaszadó, számolj egy kicsit! Ha most 21 éves, és 5 éve jöttek össze, akkor 16 éves volt a Kérdező. A pasi meg ha most túl van a 30-on, akkor 5 évvel ezelőtt valószínűleg közelített a 30hoz...

Kedves Kérdező, ha nem lehet normálisan beszélni a Pároddal, akkor sajna jobb szakítani. Ha tényleg bedőlne az ágyba, és aludna, az még érthető lenne. Velem is elő szokott fordulni, 30 óra ébrenlét és pörgés után. De akkor ALSZOM, és nem facebookolok. Aztán lehet, hogy egy kicsit hosszabbra kéne engedned a "pórázt". Lehet, hogy ő ennél nagyobb szabadságot igényel. De ezt meg kell beszélnetek. És ne haragudj, de nem tartom ideálisnak, hogy 5 év után még mindig külön laktok... 22/N

2011. febr. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ha egy harmincon túli pasas öt év után még csak együtt sem él veled, akkor az vagy retardált, vagy ingyen k.urvának használ, szóval ne csodálkozz ilyeneken, ami mondjuk most is van.
2011. febr. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
valentin napra vegyél neki egy mikrofonos fülest (ezresbe kerül) és skype...igy ingyen beszéltek,pötyögni se kell
2011. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek:)

Majd valami lesz..és megvan az okunk, hogy mért nem élünk együtt. Ha úgy lesz, és időben végzek a bsc-vel, lesz állásom majd akkor.

2011. febr. 8. 20:34
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem 21 évesen egyáltalán nincs elkésve az együttéléssel. Én idősebb vagyok nála, és én sem igénylem. Vannak, akik kapcsolatban lenni, randizgatni szeretnek, ettől nem rossz emberek.
2011. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!