Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek több napos üzleti...

A férjetek több napos üzleti útról érkezik haza, belép, majd 3 perc múlva rohan át a szüleihez, hogy üdvözölje őket. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 21:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%

Ebben semmi rossz nincs! Ha sokáig volt távol,akkor a szülők is megérdemlik,hogy üdvözölje őket a fiuk.

Akkor gond,ha először odamegy és azután haza.

Nem kellene minden apróságból balhét csapni.

2011. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%

"Akkor gond,ha először odamegy és azután haza."


Attól függ melyik van közelebb...

1ébként mi ebben olyan borzasztó nagy problem?

2011. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Azért kell lerendezni a szülőket, mert ha nem rohan, akkor hívják már, h menjen. Meg mert jól esik nekik. Mondtam, h nekem is jól esne, ha előbb megvacsorázna és beszélgetnénk. Neadjisten lehet átmenni holnap is.
2011. febr. 9. 21:34
 14/19 A kérdező kommentje:

Igen, mondta, h megy át.


Ajándék: hozott kb. 3oo Ft értékben, merészeltem elfogadni. A szüleinek is hozott.

2011. febr. 9. 21:35
 15/19 A kérdező kommentje:

Először oda akart menni, ezt a 3 percet, a táska lerakását itthon én vívtam ki.


Köszi mindenkinek a választ, nagyon eltérőek a vélemények, a lepontozás is beindult, látom.

2011. febr. 9. 21:36
 16/19 anonim ***** válasza:
Mennyi időre megy el a férjed? Egy gyors puszi, egy tea és már megy is, vagy több? Ha több, az egy kicsit gáz...De te vele mehettél volna.
2011. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ebben az a gáz hogy 5 napot nem bír ki a szülei nélkül? A párom mikor több hét után jön haza is az lenne neki az első hogy még aznap találkozzunk, hiába mondom neki hogy feküdjön le és pihenjen mert most lépett be az ajtón (külön élünk csak átvitt értelemben mondtam)
2011. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
hááááát érdekes jelenség. Picit túlzásba viszi. Nem anyuci pici fia eset? Én spec. a fordítottja vagyok, na ez sem jó. Agyamra megy az aggódásuk, külföldönmég a telót is kikapcsolom. De nem lehet mindenki egyforma. Ezt megváltoztatni ne akard, viseld el. Ebből csak nem szármaizik senkinek semmi baja. Ez legyen a legnagyobb gond. Szeressétek egymást. emberek vaygunk. És nem tökéletes betanított robotok.
2011. febr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Úgy jössz ki szerintem a legjobban a dologból, ha legközelebb te javaslod, amint belépett, hogy sütöttél sütit, és menjetek át együtt a szülőkhöz köszönni! Biztosan nagyon boldog lesz! Ráadásul nyeregben is érezheted magad, mert te javasoltad! Egyébként ő megváltozni szerintem nem nagyon fog, viszont téged tisztelhet jobban, ha partner vagy a szülőkkel való kapcsolattartásban!
2011. febr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!