Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám beleszól mindenbe,...

A bátyám beleszól mindenbe, nem hagy élni, agresszív. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok már, nagykorú. Bátyám már 24 éves, de állandóan irányítgat. Régen nagyon rossz gyerek volt, szüleim nem bírtak vele, mert bandázott, vandálkodott, tette a nagy freestyle-os gyereket. Még most is ilyen, de legalább már nem követ el semmi törvénybe ütköző dolgot. A lényeg, hogy már nem velünk él, de állandóan terrorban tart. Pl. folyton belemászik az életembe, meg akarja szabni, hogy ne legyen pasim, mert "agyonveri". Volt egy barátom, 6 hónapig jártunk és a bátyám miatt lett vége, mert olyanokat mondott már neki, hogy szálljon le rólam, mert nem való hozzám, erre a srác besokallt már és mondta, hogy jó akkor mindenki menjen a maga útján. Meg ilyeneket csinált, hogy nyáron fürdőruhában mászkáltam a nyaralóban, meleg volt, egyik társasággal összehaverkodtunk, és az egyik sráccal jóban lettem. Úgy beszéltünk, hogy bikini volt rajtam, bátyám meg berángatott, hogy ne legyek r.ibanc, nem kéne magam mutogatni. Meg hogy reméli, nem fekszem le senkivel. BETEG. Közel áll hozzám, mikor baj volt, segítettem, meg tartottam neki a hátamat anyuék előtt..hazudtam érte. Szeretem de amit néha velem csinál az sok. Ha valaki járni akar velem, azt rögtön elmondja minden szerencsétlennek, meg fenyegetőzik, hogy megveri. Barátnője is nemrég hagyta el, mert elviselhetetlen néha. Teszi a szépet, hogy ő az őszinte, ő képvisel bizonyos értékeket (hazaszeretet, tolerancia, szerénység), aztán a fele nem igaz. Nagyon durva haverjai voltak mindig, meg még vannak is. És anyuékkal már jóban van, előttük is teszi azt, h megváltozott, aztán közben velem meg ilyen. Nem tudom már, hogy mi legyen. Ha be merek szólni, azt mondja, hogy fogjam be a pofámat, vele így nem beszélek, most akkor vele vagyok vagy ellene, meg ilyenek. Már nem bírom amit csinál. Mit tegyek?
2011. febr. 11. 15:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

De, sajnos elég flúgosnak tűnik a gyerek, pár kerék hiányzik, pluszban kicsit el is van tévedve. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, költözz el, vagy bármi. Esetlegesen várd ki, hogy elkapja egy idegroham, és hívd rá a mentőket. Ilyenkor csak ezt lehet tenni.


21/L

2011. febr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Pedig a 16:10 nem mondott hülyeséget. Nem feltétlenül szexuálisan tekint a "barátnőjének", hanem inkább a tulajdonának. Nem egy egészséges dolog semmiképpen. Tényleg ki kellene zárnod az életedből, amennyire csak tudod.
2011. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De mégis hogyan? Mondjam neki, hogy "Figyelj, nem érdekel, hogy a tesóm vagy, nem akarok veled többet beszélni" vagy hogy? A testvérem, nem akarom vele elveszteni a kapcsolatot. Nagyon közel állt hozzám mindig, de ezek a dolgai lerombolják a kapcsolatunkat. A haverjaival különbben beszél, meg idegenekkel. Ott olyan "jó srác", aki megmondja a frankót, de őszintén, és mégse bánt meg senkit. Velem meg tiszta hülye. Az egy dolog, hogy nem akarom, hogy beleszóljon az életembe, de végleg nem akarok vele összeveszni
2011. febr. 11. 17:11
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem kell végleg összeveszni vele. Ha kicsit visszaveszel a kapcsolatotokból és ritkábban beszélsz vele, akkor talán rájön magától is, hogy hosszú távon csak megkeseríti az életedet.
2011. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!