Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm mit mondjon a védőnőn...

Barátnőm mit mondjon a védőnőnek, jelentse -e valahol és hol? Ti mit tennétek? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogyan és hol kezdjem...?

Segítséget szeretnék Tőletek kérni abban, amiben a barátnőm kér tőlem.

Szóval:

Barátnőmnek van egy kislánya és egy nagyfia és most kismama. A fiú az előző házasságából van. A két kisebb az exétől. Az ex-ével úgy romlott meg a kapcsolata, hogy a fiúval agresszív volt. A kislányt csak saját otthonában engedte látogatni barátnőm. Egyszer én nem is értem hogyan fogadkozott, hogy megváltozik, de nem békültek ki - úgy mond finoman megerőszakolta - barátnőmet és barátnőm akkor egészségi állapotát (6 héttel előtte műtőtték) nem is gondolta, hogy teherbe eshet. Jelenleg 3 hónapos és egyedül a nőgyógyász tud arról, hogy kismama + én, annyira szégyelli. Elvetetni a babát nem akarta, de nem tudja, hogy mit mondjon a védőnőnek, jelentse -e valahol és hol???

A fiúval kapcsolatban már jelentette egyszer, amikor tettileg is bántalmazta és akkor 150 ezret kellett fizessen az ex az államnak, amit láthatások közben le is rótt az ex.

Kérlek segítsetek, mert én is tanácstalan vagyok!!!


2011. febr. 15. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Finoman megerőszokolta,basszus megerőszolni egy féléképpen lehet és az nagyon nem finom...És igen jelentse de nem védőnőnél hanem a rendőrségen,látlelet kelett volna azonnal vetetnie,sajnos előbb kelett volna ezeket meglépni,igy már késő...150 forintra értékeli az állam egy nő sérült lelkét gratulálok.
2011. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
mi az, hogy finoman megerőszakolta? ha megerőszakolta, tegyen rendőrségi feljelentést...ha meg nem erőszak volt, akkor fogja be a száját és ne nem kell tudnia senkinek, kitől esett teherbe
2011. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Az előzőnek! 150 ezer ft!!!
2011. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tudtommal a nemi erőszakot azonnal kell jelenteni, mert utólag bárki mondhat bármit, amikor nincs nyoma. Szóval egy próbát megér, de nem hiszem, hogy egy 3 hónappal ezelőtt történt dolog még ilyen formában jelenthető, de javítsatok ki, ha én tudom rosszul.
2011. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Sajnos annyira szégyelli, hogy nem mert szólni még senki sem róla.

Igen, 150 ezer forintra "értékelte az állam" nem a nő, hanem a nagyfiú bántalmazását!!! Ebből az összegből Ők semmit sem láttak.

Addig rendben, hogy a születendő baba az apa nevére fog kerülni, de ilyen körülmények közé hogyan adja valaha is a gyermekeit láthatásra??? A baba születése után szerintem meg semmiféleképpen ne biztosítson láthatást!

2011. febr. 15. 19:40
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Még házasok?
2011. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Ezret lehagytam bocsi,de szerintem ezt nem lehet pénzzel helyrehozni...
2011. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

1.finoman megerőszakolta: ilyen nincs.Az erőszak mindig durva,hisz akarat ellenére történik.

2.szégyellte feljelenteni,de önkényesen el akarná tiltani tőle a gyerekeket

3.vagy álljon a sarkára és jelentse fel,hadd bűnhődjön a pasi vagy lépjen túl rajta,de akkor ne korlátozza be a láthatást,mert a gyereknek joga van látni a saját apját,még akkor is ha egy sz.arházi.Ez nem a gyerek hibája,hanem az anyáé,hogy ilyet választott apának.

2011. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%

Na ezért szégyelli a nők többsége mert az jön le hogy ő a hibás hogy megerőszakoltta magát...Bántalmazott gyerekkel fogalkozom,és ez ok hogy apuka láthatását korlátozzák:Agressziv(nemi erőszk is agresszió),ittas,kábitószerezik,beszámithatatlan...


28N

2011. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
javított:megerőszakkoltatta magát.
2011. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!