Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha rájönnétek...

Mit tennétek ha rájönnétek hogy nem tudtok együtt élni a férjetekkel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 23:02
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
43%
Az esküvő elött nem dumáltatok vagy mi? Melengete a lakáskulcsát és te ugrotál hát magadnak köszönd.
2011. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

1. a szerelem elvakitott

2. akkor még próbált a kedvemben járni és mentünk ide oda

2011. febr. 18. 23:42
 13/33 anonim ***** válasza:
48%
Ja az esküvő elött vagány csávó volt a szerelem vak de ennyire...
2011. febr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Pakolj és menj,föleg ha nincs gyermek,ha tied a ház rakd ki a szürét,ha közös,holnap menj és add be a válópert.Ha a szerelem elmulik és utána legalább a zeretet és a tisztelet nem marad meg akkor ozt cseszheted.Lépj tovább!
2011. febr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
50%

Most az a bajod, hogy nem tartotok valentin napot? Akkor te vagy a hülye alak. Mi sem tartjuk ezeket a barátom hasonló felfogása miatt, de ennél 1000 fontosabb dolog létezik számomra egy kapcsolatban... Olvasgass itt egy kicsit és rájössz, hogy milyen jó férjed van.

Na mind1, ha tényleg nem szereted, és nem lehet helyrehozni a dolgokat, akkor válj el tőle. Csak gondolkozz el a valós okon is, mert ez eléggé sántít nekem.

2011. febr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Ha tudnék hová menni lakni, már én is ott hagytam volna.
2011. febr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Ha a Valentin nap, nőnap neki baromság, akkor egy mezei hétköznap sem okoz neked örömet ezek szerint. Én férfi vagyok, de utálom, ha valaki azt mondja a párjára, -mert nő vagy-. Ugyan már... Mennyiből áll egy szál virágot venni! Akár az alluljáróban egy nénikétől!

Ezekszerint te a párodtól nem kapsz szeretetet. Ezentúl minden perc időpocsékolás. most nehéz, de előbb-utóbb nagy megkönnyebbülés lesz megszabadulnod tőle! Ne halogasd, meg hogy jaj szegényyel mi lesz... Már holnap intézkedj!

2011. febr. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
minél tovább húzod, annál később találod meg azt a valakit akivel hasonló az értékrendetek és nem tartja baromságnak azokat a dolgokat amik neked fontosak
2011. febr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Először is elgondolkodnék azon, hogy vajon ő hogyan vélekedik? Talán ő sem tud veled együtt élni, nem csak te érzed így! Egyébként sok kapcsolatban van, hogy az elején minden szép és jó, ide-oda mennek, de utána ezek egyre ritkábbak, aminek több oka is lehet! Nekem úgy tűnik, hogy te vársz mindent a párodtól, ő szervezzen programot, szórakoztasson téged, valentin nap, nőnap,stb.

Megkérdezhetem, hogy te mit adsz neki?

2011. febr. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
A kerdezonek az faj, hogy ferje nem nez ra tisztelettel, mikor unnepeken siman atsiklik, legyen az valentin nap, vagy eppen szulinap. Mindegy milyen unnep, kinek szamit, kinek nem, de tisztelet, szeretet nincs ebben a kapcsolatban. Allj odebb, meg gyerekkel is.
2011. febr. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!