Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha rájönnétek...

Mit tennétek ha rájönnétek hogy nem tudtok együtt élni a férjetekkel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 23:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele beszélni. Még a kapcsolatunk 3. évében nálunk is volt egy ilyen hullámvölgy. Egyszerűen otthonülősek lettünk. Én nagyon vágytam volna rá, hogy a huszas éveim elején ne a négy fal között éljük le az életünket, de ő csak játszott rendületlenül a számítógépen. Volt egy nagyon csúnya veszekedésünk, összepakoltam és otthagytam. Megmondtam neki, hogy majd akkor szóljon, ha én leszek a fontosabb és nem a számítógép. 2 hétbe telt, amíg helyre rázódtak benne a dolgok, de azóta nagyon boldogan élünk. Közben már született egy kisfiunk is és várjuk a kistesót. Add meg neki az esélyt, hogy változtasson ha még szereted! Arra viszont vigyázz, hogy nyomatékosan közöld vele, mert a szépen kérem, majd meghallgat nálunk se működött. Valahogy a pasik agya ilyenkor átkapcsol nem hallak/nem látlak üzemmódba, amikor éppen a problémáinkat akarjuk velük megbeszélni.
2011. febr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

én ezeket a kérdéseket sosem értettem. ilyenkor mindig fogom a fejem. az a baj, hogy hiába mondom el a véleményem, az már semmin sem segít.

meg kellett volna ismerni egymást rendesen, és nem a rózsaszín ködben házasodni. amúgy meg... ha igazán szeretnéd, akkor ezeken túl tudnál lépni. a valentin nap,nőnap, az aug. 20, a majális szerintem is borzasztóan nagy hülyeségek. szerintem ez nem válóok, már ne haragudj. tessék ezekben kompromisszumot kötni. aug. 20-ra és majálisra senkit sem kényszerítenék, mert ott nem csak az ünnepi hangulatról van szó, hanem tömegről, ha kimentek. én spec nem bírom a tömeget, a párom nem is kényszerít rá, hiába akarna kimenni. a valentin napot megtartjuk, idén eljött velem a férjem az orvoshoz, az volt az ajándék, hogy nem kellett a váróban egyedül szenvednem órákig, betegen. és esküszöm jobban esett, mint egy csokor rózsa.

Az már más tészta lenne, ha azt mondanád, hogy szülinapot, karácsonyt, húsvétot nem akar ünnepelni. ezek olyan ünnepek, amik annyira általánosak, és családban ünnepeljük őket, hogy az is megtartja, aki utálja. ezek szokások, tradíció, és kevés ember lépi meg, hogy hanyagolja. Ha ez lenne ah elyzet, akkor azt mondanám, hogy annyira szögesen ellentétes a nézetetek, hogy azt nehéz összeegyeztetni.

Kicsit túlérzékeny lehetsz. Nem lehet, hogy azt akarod, hogy mindig minden a te kedved szerint történjék? és amint ő nem igy tesz, te máris élhetetlennek érzed?

nem tudom... szerintem ez nem válóok!

2011. febr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
a karácsony is hülyeség szerinte. "Minek Fa felesleges" stb ez a hozzállása meg "minek ajándék nincsen gyerekünk"
2011. febr. 19. 14:15
 24/33 anonim ***** válasza:
01:16- os vagyok. Válaszolnál a kérdésemre?! Köszi
2011. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
én megszervezném a programokat ha eljönne. hogy én mit adok neki? mosok fözök takaritok rá. szexet.minden ügyet én intézek. normálisan megköszöntöm minden ünnepen.
2011. febr. 19. 14:40
 26/33 anonim ***** válasza:
Ha úgy döntenél, hogy elhagyod, lenne hova menned? Tudod folytatni az életedet nélküle, vagy rászorulsz mondjuk anyagilag? Mert abban ne bízz, hogy jobb lesz, egyre rosszabb lesz.
2011. febr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Nem a mult szazadban elunk, hogy a ferfi arra kell hogy eltartson egy not. Ma a nok is dolgozhatnak, tudnak egyedul is boldogulni. Hany ferfinek nincs semmije, lakasa csak akkor van, ha oddakoltozik a nohoz.

Ma tudna egy ferfi boldogulni (anyagilag) egyedul, egy dolgozo par nelkul?

2011. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nem így értettem. Ha pl. hitel van a lakáson azt két keresetből mondjuk tudják fizetni, egyedül nem tudná. Nem eltartásra gondoltam, ahány család, annyiféle összefonódás lehet. Vagy közös vállalkozásban is dolgozhatnak.
2011. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
közös hitel van de eltudnék menni máshova
2011. febr. 19. 15:07
 30/33 anonim ***** válasza:
Igen, en is igy gondoltam. Mamar a ferfi sem tudja egyedul fizetni a hitelt, eljen is, na es ha meg gyerek is van. Egy ferfi sem boldogul egyedul. Onekik is hianyzik az "asszony" fizetese. Ha mind ket nem igy gondolkozna, hogy meg tudom e engedni anyagilag, hogy elhagyjam a parom, akkor tovabb elhetunk boldogtalanul, csondben, az ajto mogott gyilkolva egymast. Az elet tobbol all. En nem lennek hajlando igy leelni meg 50 evet.
2011. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!