Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha rájönnétek...

Mit tennétek ha rájönnétek hogy nem tudtok együtt élni a férjetekkel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 23:02
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Ez esetben közölném a férjemmel, hogy én egész másképp képzelem el az életem, nekem nem felel meg az a szerep, amit nekem szánt, sok boldogságot kívánnék neki, aztán repülnék, mint a kismadár. Ha maradsz, minden marad ugyanígy, esélyt sem adsz Magadnak arra, hogy egyedül vagy valaki mással boldogabb lehess.
2011. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy a férjed egy önnálló emberi lény???

Joga van ahhoz, hogy lesz*rja az ünnepeket. Nem kényszeritheted rá.

Amugy meg mielőtt hozzámentél, gondolom akkor sem érdekelték az ünnepek...szóval mit vártál? Hogy megváltozik?

Valamiért csak beleszerettél, vagy ha nem tetszik egyik tulajdonsága sem, akkor mi a francnak mentél hozzá???

Szerintem önző vagy, bocs!

2011. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Védeném a kérdezőt: eleinte nálunk volt kifogás, miért is nem akar "nagy" ünnepet tartani. Akkor még rá lehetett fogni vmire: Garzonban, kollégiumi szobában nem fér el rendes karácsonyfa, csecsemővel a kézben nem érdemes tojást festeni, a tömegben (majális) meg megbetegszik, majd...Aztán nem jön el a majd. Díszíts fát, ha akarsz, szerintem baromság, az állatkert, a majális, a nőnap, a névnap, a mindenszentek, a tojásfestés mind-mind felesleges hülyeségek szerinte.Tényleg nagyon lehúzza az élet színvonalát egy ilyen társ, ha nincs gyerek, már mennék is.(Képzeld csak, milyen klassz és bennsőséges a karácsony egy ilyen apa mellett!)
2011. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!