Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az ellen, hogy a...

Mit tehetnék az ellen, hogy a párom exe ellenem neveli a közös gyermeküket?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt,a gyerek 8 éves.Az anyja mindig ellenem nevelte,pedig a kislány szeretett volna velem találkozni,de nem mer,mert az anyja nem engedi.A nő gyűlöl engem,pedig nem miattam váltak szét.A párom nem beszél az exével,mert nem lehet rá hatni,3 hetente látja a kislányát a szüleinél.Ráadásul a nő zaklatott is minket,teljesen fanatikus.A párom megveti és útálja,de tehetetlen,mert a kislány az anyjával él,és nem tudja,hogy lehetne a kislány fejében rólam kialakított képet realizálni.
2009. febr. 14. 16:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
59%
Istenem, ennyi hülyét... Senki se akarja eljátszani az anyukátokat, inkább próbáljátok már megérteni őt. Lehet, hogy csak normális kapcsolatot akar veletek teremteni, ez a közös érdeketek!!! Nem kéne alaptalanul utálni valakit! Vagy csak azért mert anyuci azt mondta! Kedves kérdező! Neked meg nagyon sok kitartást kívánok. Ezt a kérdést én is kiírhattam volna. Nem tudsz semmit csinálni, csak tűrni.
2009. febr. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
53%
Az apuka tehetne valamit szerintem azért hogy többet láthassa, elvihesse a kislányt közös programokra, hacsak a bíróság meg nem állapította hogy csak három hetente találkozhatnak. Egy gyereket kennyére lehet kenyni. És a későbbiekben ha esetleg találkoznál vele, akkor is csak annyit tehetsz, hogy aranyos vagy vele. Nem kell "megvenni" drága ajándékokkal, nem kell mindent elnézni neki, de egy gyerek megérzi, hogy kiben bízhat és kiben nem. Sajnos túl sok mindent nem tudsz tenni így kivülállóként, de szerintem abszolút természetes, hogy szeretnéd megismerni a párod kislányát! Sok sok kitartást kívánok, a párod pedig próbálja megértetni valahogy az ex nejével, hogy a kislánynak apára is szüksége van, és gyakrabban szeretné látni.
2009. febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Az a legszomorúbb,hogy a kislány nem jöhet az otthonunkba,nem vehet részt az életünkben.Korlátlan láthatást ítélt a bíróság,de a kislánynak az is meg van tiltva,hogy a köszönésemet fogadja,ha véletlen meglát az utcán.Nem akarom én elvenni azt a kevés időt a páromtól,amikor kettesben lehet a lányával,csak hát mennyivel több szeretet jutna neki,ha engem is a barátjaként kezelhetne,az apukája karácsonyfájának csillogását is láthatná,átbicajozhatna hozzá egy apai ölelésre,mert szükségük van egymásra.Ráadásul 2 utcányira lakik tőlünk.
2009. febr. 16. 10:44
 14/23 anonim ***** válasza:
93%

Szia

Ha korlátlan láthatást ítélt a bíróság,akkor miért csak 3 hetente láthatja a párod a gyermekét???

Mellesleg én is hasonló szituban vagyok,annyi eltéréssel,hogy nálunk hetente itt lehet a párom lánya,és bár nem utál,"titokban"szeret,mert ha az idióta anyja megtudná,lehet agyvérzést kapna...

2009. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
20%

Ha korlatlan a lathatas, es 2 utcanyira lakik a kislany toletek, akkor azert apa sem rajong annyira a kislanyaert. Ez az igazsag.

Gondolom erre is tudsz valaszolni, kifogast talalni. Dolgozik, tanul, dolgozik, tanul...stb.

3 hetente tudod kik szoktak vinni a gyereket lathatasra? Akik tobbszaz km-re vannak a gyerektol, de nem azok, akik 2 utcanyira laknak. Ugyhogy latod, minel tobbet irsz, annal vilagosabban lehet latni a dolgokat.

De beallitod az anyat egy ordognek, holott az apa 3 hetente viszi el a lanyat, amikor a birosag korlatlant allapitott meg. Miert bohockodsz a kerdeseddel?????

2009. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Utolsónak:szánalmas vagy a hozzászólásoddal,és nem értesz semmit!!!Nem vagyunk kíváncsiak az elhagyott nők bosszúszomjas reflektálására!Te is tiltod a gyereked,mi?
2009. febr. 17. 09:00
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit szólna az anyuka,ha az új hapsija nem szeretné a gyerekét?Nem jobb,ha valaki barátságos a gyermekkel?
2009. febr. 17. 09:29
 18/23 anonim ***** válasza:
20%
Tudom, hogy faj az igazsag kerdezo!
2009. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
70%
Szia .Én ha elis válnék!Sosem tiltanám a gyereket a volt páromtól!Kivével akkor ha valamit ellenem,vagy a gyerek ellen akarna tenni!
2009. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
18%
De szerintem nem véletlen ,hogy nem akar látni a kisgyerek!
2009. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!