Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az ellen, hogy a...

Mit tehetnék az ellen, hogy a párom exe ellenem neveli a közös gyermeküket?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt,a gyerek 8 éves.Az anyja mindig ellenem nevelte,pedig a kislány szeretett volna velem találkozni,de nem mer,mert az anyja nem engedi.A nő gyűlöl engem,pedig nem miattam váltak szét.A párom nem beszél az exével,mert nem lehet rá hatni,3 hetente látja a kislányát a szüleinél.Ráadásul a nő zaklatott is minket,teljesen fanatikus.A párom megveti és útálja,de tehetetlen,mert a kislány az anyjával él,és nem tudja,hogy lehetne a kislány fejében rólam kialakított képet realizálni.
2009. febr. 14. 16:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
22%
Hát látjátok ez a baj itt!Mindenki lehülyézi meg stb..mondd az exre!Azt csodálkoztok rajta ,hogy nem láthassátok a gyereket?
2009. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
73%
Mi az hogy "láthassátok"? Talán láthatjátok!
2009. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Én nem hülyéztem,de skizofrén az ex,az biztos.Késő este kollega telefonált,h az ex a kerítésünkön űl,leskelődik be hozzánk.Így is volt.Ja,és hónapokig én fizettem a gyt-t,amikor a páromnak nem volt mhelye.
2009. febr. 18. 08:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!