Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz ember vagyok...

Nagyon rossz ember vagyok amiért féltékeny vagyok a kistesóimra?

Figyelt kérdés

Egy fiú és egy lány. Nagyon aranyosak, de mióta megszülettek (5 hónaposak) mindenki csak róluk érdeklődik. Megyünk az utcán, idegenek is őket fényezik, azt nem mondják, hogy hú én is hogy felnőttem:/ Meg nagyszüleim is a kisunokáikkal vannak elfoglalva. Szeretem őket, mert a testvéreim, de nagyon féltékeny vagyok rájuk..de ezt csak nektek írom le, mert senkinek nem mutatom. Talán az esik a legrosszabbul, hogy én már nem vagyok olyan kicsi, mint ők, nem kapok annyi szeretetet..pedig inkább lennék gyerek, mint felnőtt. Meg arra is, hogy ők jobban fogják egymást szeretni, mint engem, mert egyidősek. Meg anyuék is őket jobban szeretik..mindenki. Én meg maradok egyedül:( Azért írom le ide, mert anonim és másnak erről nem akarok beszélni. Szerintetek most nagyon gonosz vagyok? Csak őszintén

l/17


2011. febr. 24. 20:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz és egyértelmű h. így érzel, hisz neked már fel kell nőni+nem igényelsz annyi gondoskodást+kamaszkorban a fiatalok több törődést igényelnek, ezért láthatod rosszul a dolgokat.Pl. én nővéremtől sokszor kaptam ajándékokat meg elmentünk ide-oda,de mióta férhez ment és gyereket szült én már nem vagyok olyan fontos, ami rosszul esik,de érthető, ezért nem hibáztatható.Szerintem próbáld megadni a tesóidnak azt a szeretet amire te vágysz és hidd el ők is viszonozni fogják ezt a saját képességeiknek megfelelően+ha bepasizol akkor majd ő kárpótol :-)
2011. febr. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Figyusz. Nyugodtan beszélgess anyuddal, neki is hiányzik ám, hogy veled lehessen, de a két pici rengeteg idejét energiáját elveszi a gyönyör mellett. Valószínűleg lelkiismeretfurdalása is van, hogy veled kevesebbet tud foglalkozni. Mindannyian, ha nagy a korkülönbség, ha kicsi, átéljük ezeket a kínokat a nagyobbik iránt. Te már elég nagy vagy, nyugodtan beszélgess anyuddal ezekről, kérd meg, ha fáradt, akkor ti ketten menjetek el egy cukiba, biztos neki is jól esne.

Ja én vagyok aki le bátyózott korábban, bocs látom már, hogy nővér lettél ;-D

Normálisak az érzéseid, de ha kitudod a gőzt engedni az jót tenne a szüleid és te kapcsolatának, és az egész családnak. Valaki írta, hogy gyerekes vagy, ez egyáltalán nem baj. Inkább ez legyen a problémád,minthogy a saját gyerekedet pátyolgatnád most és a stressz ami azzal járna, ilyen fiatalon.

Nyugi van ! ;-)

2011. febr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!