Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar anyám beleszólni...

Miért akar anyám beleszólni mindenbe? Ti is így voltatok?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete elmondtam otthon,hogy a párommal kisbabánk lesz.Ez nekem nagyon nehéz volt és és rengeteget stresszeltem előtte,mert a párom idősebb nálam(38 éves) és anyáék már azt is nehezen fogadták,hogy együtt vagyunk.Végül is elég jól fogadták,mert én már nem velük élek,van saját életem és van jó anyagi hátterünk,szóval nem az Ő nyakukra szülöm a kicsit.Én most itthon voltam kb 4 napot,mert beteg lettem és nem voltam valami jól,még erősödöm.Azóta anya minden nap jön,és itt ül egész délelőtt,de néha még délután is!

Elkezdtem nézelődni a Brendon oldalán és nem tudom hogyan,de anya valahogy bejött a házba.

[link] <-- ezt a babakocsit nézegettem,mert már nagyon izgatott vagyok a baba miatt és anya amikor meglátta az árát,mondta,hogy nehogy megvegyük,mert Ő szerez nekünk ingyen egy babakocsit,én mondtam,hogy nem kell,megtudjuk venni.Anyám erre elkezdett hisztizni,hogy amikor én kicsi voltam nem adott ennyi pénzt babakocsira,sőt az első pár hónapban nem volt babakocsim sem...Én próbáltam vele közölni,hogy az akkor volt,meg ők nem is engedhették meg maguknak,mert a nagyiméknál laktak,meg minden,de Ő csak fújta a hülyeségét.Meg valamelyik nap elkezdte mondani,hogy reméli,hogy lesz esküvő a baba születése előtt.Mi a párommal nem szeretnénk esküvőt,mert neki már volt 3 házassága,és mindig válás lett a vége,szóval neki már nem hiányzik még egy házasság,meg nem attól a papírtól leszünk boldogok.


A ti anyukátok is beleszólt mindenbe?

Hogyan közöljem vele finoman,hogy tudok egyedül is dönteni?


21 L


2011. febr. 26. 17:56
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
80%
Szerintem is drága,és nem éri meg,de ha meg tudjátok venni és senkinek nem okoz gondot,akkor nyugodtan!
2011. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
23%

Hát tényleg csúnya, és nagyon-nagyon nem éri meg az árát. Nem fogod tudni kihasználni se. Ha ennyire nem számít a pénz én inkább valami ilyesmit néznék.


[link]

2011. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
34%
Ja,és szerintem ha fiú lesz,akkor a kéket vagy a szürkét,és ha lány,akkor a lilát válaszd!
2011. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm,bár még semmit nem vettünk a picinek,majd ha kiderül,hogy kislány vagy kisfiú lesz-e.
2011. febr. 26. 18:39
 15/24 anonim ***** válasza:
51%

szerintem tök jó ez a babakocsi:)

a gyereket terveztétek?

biztos vagy benne hogy a párod lekötötte magát melletted?

mennyi ideje ismeritek egymást?

2011. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Még egyikünk sem szeretett volna babát,de elvetetni nem akarjuk.Másfél éve vagyunk együtt,de a szüleim úgy tudják,hogy csak egy éve,bár azon is kiakadtak.A harmadik feleségét miattam hagyta el,szóval szerintem komoly a kapcsolatunk.
2011. febr. 26. 19:11
 17/24 anonim ***** válasza:
95%

hm... viszont benne van a pakliban, hogy majd téged is elhagy egy újabb nőért, noha kívánom, hogy ne így legyen


mindenesetre vegyél olcsóbb dolgokat és tegyél félre pénzt...ha szakítotok semmit sem kapsz, mert nem vagytok házasok. persze, gyerektartást talán.

2011. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Régebben is hallottam,hogy megcsalta a feleségeit,de bízom benne teljes szívemből.

A barátnőim is mondták,hogy akik egyszer megcsalják a párukat,akkor megteszik többször is,de én bízok benne.

2011. febr. 26. 21:22
 19/24 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon naív kislány,nagyon.
2011. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de nagyon naiv vagy,barátnőidnek lehet igaza van...

Anyudnak igaza van,teljesen felesleges egy ilyen baba kocsi,max fél évig tudod használni,utána eladni max 1/3 áron ha tudod...hallgass rá,nem mond hlyeségeket. Kérd ki a tanácsát,vond bele a babavárás örömeibe/nehézségeibe.

2011. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!