Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar anyám beleszólni...

Miért akar anyám beleszólni mindenbe? Ti is így voltatok?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete elmondtam otthon,hogy a párommal kisbabánk lesz.Ez nekem nagyon nehéz volt és és rengeteget stresszeltem előtte,mert a párom idősebb nálam(38 éves) és anyáék már azt is nehezen fogadták,hogy együtt vagyunk.Végül is elég jól fogadták,mert én már nem velük élek,van saját életem és van jó anyagi hátterünk,szóval nem az Ő nyakukra szülöm a kicsit.Én most itthon voltam kb 4 napot,mert beteg lettem és nem voltam valami jól,még erősödöm.Azóta anya minden nap jön,és itt ül egész délelőtt,de néha még délután is!

Elkezdtem nézelődni a Brendon oldalán és nem tudom hogyan,de anya valahogy bejött a házba.

[link] <-- ezt a babakocsit nézegettem,mert már nagyon izgatott vagyok a baba miatt és anya amikor meglátta az árát,mondta,hogy nehogy megvegyük,mert Ő szerez nekünk ingyen egy babakocsit,én mondtam,hogy nem kell,megtudjuk venni.Anyám erre elkezdett hisztizni,hogy amikor én kicsi voltam nem adott ennyi pénzt babakocsira,sőt az első pár hónapban nem volt babakocsim sem...Én próbáltam vele közölni,hogy az akkor volt,meg ők nem is engedhették meg maguknak,mert a nagyiméknál laktak,meg minden,de Ő csak fújta a hülyeségét.Meg valamelyik nap elkezdte mondani,hogy reméli,hogy lesz esküvő a baba születése előtt.Mi a párommal nem szeretnénk esküvőt,mert neki már volt 3 házassága,és mindig válás lett a vége,szóval neki már nem hiányzik még egy házasság,meg nem attól a papírtól leszünk boldogok.


A ti anyukátok is beleszólt mindenbe?

Hogyan közöljem vele finoman,hogy tudok egyedül is dönteni?


21 L


2011. febr. 26. 17:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
54%
Tényleg naív, és tényleg kislány vagy. 1,5 éve vagytok együtt, tehát nem ismered. 21 évesen nem lehet sok tapasztalatod a párkapcsolatok terén. Ilyen előéletű férfi mellett felelősségteljesebb gondolkodás illene. Lefogadom, hogy a babakocsi árát nem te keresed meg, így könnyebben dobod ki azt a pénzt az ablakon, mert itt majdhogynem arról van szó. A helyedben hallgatnék édesanyádra, mert az életben csak magadra és rá számíthatsz. Ha a barátod majd téged is elhagy, ő lesz az első akihez fordulni fogsz, és talán az egyetlen, akihez fordulhatsz.
2011. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
71%

Nyugi kislány..Te is azt kapod amit adtál..:) Pár év múlva lesz egy fiatal leányzó aki ezt fogja mondani a barátainak...

" Imádom a páromat! A negyedig feleségét is miattam hagyta el,még az sem érdekelte,hogy gyerek van..Hiszen neki akkor mindegy volt..minden szoknya után futott,de engem tuti szeret!"

Inkább spórolj aranyom,és ne ilyen drága dolgokat vegyél..Jól fog neked jönni majd a pénz..hidd el nekem..

2011. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
54%

Boleyn Anna is azt hitte,hogy Henrik csak őt imádja hiszen képes volt az egyházzal is összekapni,és Katalintól elválni..Mégis a fejét veszítette a hiszékenysége miatt..

Gondolod,hogy egy ilyen pasas aki egyik nő mellett sem képes hűségesen megmaradni pont nálad fog lenyugodni???Tévedsz aranyom...Az első pelenkacserénél,babasírásnál már rohanni fog egy másik nő lábai közé...

2011. febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta,hogy Ő is szeretné a babát,neki is Ő lesz az első gyermeke.Egyszer megkérdeztem tőle,hogy engem megcsalna-e,de azt mondta,hogy nem,mert nagyon kimeríti az örökös titkolózás...hogy ezt viccnek szánta-e vagy nem,azt nem tudom,de bízom benne nagyon.
2011. febr. 28. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!