Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek hogy hogy fogyjon le? Úgy hogy ne hisztizzen?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Amikor összejöttünk a 163 centijéhez kb 50 kiló volt.


Nagyon szép alakja volt, nem tudtam róla levenni a szemem.


De most kb 56-57 kiló. Nem csúnya meg elhízott, de látszik a lábán, fenekén a plusz. És már így nem tetszik annyira ő sem.

Szeretem őt, de azt veszem észre hogy az utcán megnézem a vékony lányokat, vagy arról fantáziálok hogy olyan lányokkal vagyok akik olyan véknyak mint a barátnőm volt.


Én legalább heti háromszor járok konditerembe, hogy formában tartsam magam, nem gondolom úgy hogy mivel már van párom az feljogosít arra hogy ne törődjek magammal.


A múltkor megemlítettem neki hogy lejöhetne velem futni és (semmi mást csak hogy nincs -e kedve, bár az is igaz hogy azért hogy mozogjon) fél napig nem szólt hozzám utána mert lekövéreztem.


Hogy lehet egy nőnek olyat mondani hogy ideje fogyózni úgy hogy ne sértődjön meg hanem hogy belássa hogy szüksége van rá?


2011. febr. 28. 14:06
 61/96 anonim ***** válasza:
69%

Én ehhez nem fűzök több kommentet, csak azt veszed észre, ha téged ócsárolnak, nem pedig a tanácsokat.


Tudod mit? Ezt várod: Óóóóóóó, micsoda nagyszerű férfi, ad magára. Mekkora egy rühös k.urva a barátnőd, hogy el mert hízni. Hajítsd rá egy futópadra az elhízott seggét, majd akkor észhez tér.

2011. febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 A kérdező kommentje:

figyelj, te is feltűnően figyelmen kívül hagyod hogy én barátnőmért megteszem amit elvár tőlem,


mert erre már nem tudsz mit mondani meg ez már nem illik bele abba képbe hogy szemét vagyok aki csak külsőségekkel törődik.


De ha egy pasi nem törődik a nővel akkor meg ő a szemét.


A lényeg hogy a pasi mindig szemét, a nőnek meg mindig igaza van.


Kettős mérce hurrá

2011. febr. 28. 15:15
 63/96 anonim ***** válasza:
70%

"Amikor azt mondta hogy neki nagyon tetszenek az izmos fiúk ott kellett volna hagynom? "


A tévé előtt ült mikor ezt mondta.De nem állt fel és zavart el téged a konditerembe,mert ő téged szeretett,veled volt,mert úgy tetszettél neki akkor,ahogy voltál.

Ha holnapután azt mondja,hogy neki Brad Pitt tetszik,akkor te csomagolsz és költözöl,mert neki Brad Pitt kell?

Ő nem várta el tőled,hogy kocka hasad legyen.Neked van kisebbségi komplexusod és rohantál le a konditerembe,nehogy elhagyjon!Ő normális és szeretett téged azzal a testtel is.

Neked viszont ELVÁRÁSOD,hogy olyan gebe legyen,mint régen,különben nem tetszik.Vagy konzerválja magát 50 kilósra élete végéig vagy nem lesz egy hosszú kapcsolat.

2011. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/96 A kérdező kommentje:

"A tévé előtt ült mikor ezt mondta.De nem állt fel és zavart el téged a konditerembe,mert ő téged szeretett,veled volt,mert úgy tetszettél neki akkor,ahogy voltál."


Megkérdeztem örüne-e ha én is o9lyan lennék, teteszene e neki.

Azt mondta nagyon is és nagyon mosolygott mellé.

Úgy gondoltam, hogyha szeretek valakit akkor a legkevesebb hogy mindent megteszek hogy azt kapja mindemből amit szeretne.


Nem is gondoltam arra hogy ez kissebségi komplexus, de lehet hogy van benne valami

2011. febr. 28. 15:20
 65/96 anonim ***** válasza:
74%
Persze tetszik,de ez nem azt jelenti,hogy TE nem tetszettél neki úgy,ahogy voltál! Neked viszont ő NEM tetszik és vagy változtat vagy tönkre megy a kapcsolatotok.Ez azért rohadtul nem ugyanaz,hogy te önként sanyargatod magad és az,hogy tőle is azt várod,hogy olyan legyen,amilyen ő nem akar lenni!A komplexuson pedig komolyan gondolkodj el,mert van benne valami!
2011. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim ***** válasza:
64%

De b aaa rmok vagytok!


Eléggé gáz, hogy a barátnője így elhagyta magát. Szerintem egyszerűen mondd meg neki, hogy kicsit törődhetne magával. Igaza van a srácnak amúgy. Sok nő elhagyja magát, meghízik és akkor csodálkoznak ha a másik lelép.


Az én párom is tett célzásokat már a kapcsolatunk elején, hogy van rajtam sok plusz. IGAZA VOLT!


S most már nincs, de még vékonyabb akarok lenni!! NAGYON JÓT TETT EZZEL HOGY SZÓLT...el se tudjátok képzelni, hogy mennyire jó érzés k..vajól kinézni végre.


én 170 cm vagyok és 66 kg. Előtte nagyon kövér voltam 73 kg. S 57 kg szeretnék még lenni. Akkor lesz a legjobb.


Amúgy meg a 163 cm 57kg az SOK átlagban nézve. Viszont nem lehet tudni, hogy a barátnőjének a testzsírszázaléka mennyire magas. Mert ha magas, akkor bizony lehet kövér és látszódhat rajta eléggé.


25L

2011. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 anonim ***** válasza:
58%
sehogy ne mondd meg a barátnődnek. minek tennéd? NEM SZERETED! könyörgöm nem 30 kilót szedett fel, hogy szóvá tehetnéd... keress magadnak egy 50 kilós lányt...és reménykedj, hogy olyan fajta, akire soha 1 deka sem tud felmenni...
2011. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 anonim ***** válasza:
58%

Mindegy. Figyuzzá! Én megértelek. Evvel csak jót teszel neki hosszabb távon, hidd el. Én örülök, ha szól a párom, ha sz..rul nézek ki. Egy nő ne is hagyja el magát...


no meg...


"az igazi barátság/szerelem az, amikor megmondja a egyik ember a másiknak, ha van egy fika az orrán..."


:D

2011. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom mibaja itt a válaszolók egy részének. Igwnis sok nő azt hiszi,hogy megvan akkor már eltunyulhat,nem kell magával törődnie mert így is jó.de a pasitól elvárja,hogy legyen mindig pikkpakk...nyugodtan megmondhatod neki kedvesen,hogy 3 évvel ezelőtt mennyire megtettszett az alakja,és most is szép de...az meg jó ötlet volt,h elhívtad magaddal.Ha ilyennen megsértődik ott szerintem baj van. Ha ő jól érzi így magát és a kedvedért se szeretné visszaszerezni az alakját akkor így kell megszoknod,max te se törd magad annyira:) Lehet neki se fog tecceni mikor kicsit eltunyulsz

L/18

2011. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 anonim ***** válasza:
46%

Azért azt is vegyétek figyelembe hogy nem mindenki tehet róla hogy meghízott! Én amikor összejöttem a férjemmel 165cm és 45 kg voltam! Tetszettem neki aztán egyik napról a másikra lettem 55kg egy fél év alatt, se étrendet semmit nem változtattam heti kétszer úszni jártam szóval nem elhagytam a mozgást és mégis híztam nem keveset. Soha nem kaptam emiatt egy rossz szót se.Mindenhogy próbáltam megszabadulni a kilóktól sehogy nem ment. 2év múlva Aztán megint csak étrend és stb. változás nélkül lettem 48kg. Nem mozogtam többet semmi. Most már azon vagyok hogy legalább 50kg legyek. A férjem minden vágya meg az hogy 55kg legyek mint anno.És nem váll el tőlem azért mert bármit is csinálok nem tudok hízni még 2 kilót se.Ő engem szeret +-7 kg de belül mindig ugyanolyan vagyok. és ha híztam akkor se vagyok igénytelen, csinos ruhákat hordok, megcsinálom a hajam sminkelek és akárhány kiló vagyok ő büszke rám!!!

Inkább légy te is büszke a barátnődre lehet két év múlva olyan bomba nő lesz hogy le esik az állad és megint 50 kiló lesz nélküled!

2011. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!