Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek hogy hogy fogyjon le? Úgy hogy ne hisztizzen?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Amikor összejöttünk a 163 centijéhez kb 50 kiló volt.


Nagyon szép alakja volt, nem tudtam róla levenni a szemem.


De most kb 56-57 kiló. Nem csúnya meg elhízott, de látszik a lábán, fenekén a plusz. És már így nem tetszik annyira ő sem.

Szeretem őt, de azt veszem észre hogy az utcán megnézem a vékony lányokat, vagy arról fantáziálok hogy olyan lányokkal vagyok akik olyan véknyak mint a barátnőm volt.


Én legalább heti háromszor járok konditerembe, hogy formában tartsam magam, nem gondolom úgy hogy mivel már van párom az feljogosít arra hogy ne törődjek magammal.


A múltkor megemlítettem neki hogy lejöhetne velem futni és (semmi mást csak hogy nincs -e kedve, bár az is igaz hogy azért hogy mozogjon) fél napig nem szólt hozzám utána mert lekövéreztem.


Hogy lehet egy nőnek olyat mondani hogy ideje fogyózni úgy hogy ne sértődjön meg hanem hogy belássa hogy szüksége van rá?


2011. febr. 28. 14:06
 11/96 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, honnan veszed, hogy fogyhatna? 163 cm-hez 57 kg abszolút tökéletes. Az az érzésem, hogy Te nem is szereted igazán, hacsak a külsőségekkel törődsz. Akkor próbáld "lefogyasztani", ha már az egészségét fenyegeti, például 80-90 kg-nál.
2011. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 anonim ***** válasza:
83%

6-7 kiló plusztól már nem tartod őt szépnek? Mit fogsz csinálni ha terhes lesz vagy szülés után,mikor akár 10 kiló is maradhat az emberen.Nőlj fel,aztán csajozz!

A BMI kalkulátor szerint is ideális a testsúlya.Ha ez a farkadnak nem tetszik,keress mást.

2011. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/96 A kérdező kommentje:

Miért vagyok undorító?


Választ várok, ne engem minősítsetek inkább segítsetek felháborodás meg sértődés helyett

2011. febr. 28. 14:12
 14/96 anonim ***** válasza:
70%

Esküszöm valami nem stimmel nálad. Ha plusz 20-30 kg-ról lenne szó még megérteném de plusz 6???:o

Ha az én párom ilyen miatt problémázna, nem lennék vele. Én sem vagyok csontika, 168 cm-hez 53 kg, mégsem mondja, hogy fogyjak 45-re...

Nagyon "szeretheted" a barátnödet...maximum a külsejét.

2011. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 anonim ***** válasza:
30%
szerintem egyáltalán nem undorító, szerintem igaza van. nekem sem tetszene, hogy ha a barátnőm kezdene eligénytelenedni. igazából nem tudom mit lehet mondani neki, hogy ne sértődjön meg, szerintem semmit, mert már látod, mikor lehívtad futni, azt is magára vette, persze jogosan, és valójában azért vette magára, mert TUDJA magáról hogy hízott, és le kéne adnia egy picit, és tudja azt is, hogy te ezt gondolod. szerintem jól csináltad a múltkor, hogy lehívtad futni, és is ezt tenném. szóval szerintem még próbálkozz. azt megmondhatod neki, hogy hízott, persze kultúráltan, és ne sértően (bár valószínűleg úgyis megsértődik), de azért ne úgy mond, hogy "na húzzá lefele futni de dagat disznó:)".
2011. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 anonim ***** válasza:
27%
Régi mondás! Nézd meg az anyját, vedd el a lányát!
2011. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 anonim ***** válasza:
82%

erre nincs értelmes válasz



hülyegyerek vagy még,majd felnősz és rájössz...


addig menj a konditerembe,és hagyd a barátnődet,mással boldogabb lesz

2011. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 anonim ***** válasza:
40%
azért bántódott meg,mert ő is kövérnek érzi magát. szerintem te jól csináltad,a legtöbb pasi legfeljebb félrekefél,ha az a asszony már nem tetszik.mivel még nincs gyermeketek,erre sem foghatja a súlygyarapodást. magam ellen beszélek,mert 10 év házasság alatt 10 kg-ot szedtem fel a jó kis sütés-főzésnek köszönhetően,de a férjem is felkapott valamennyit. egyikünk se bántódott meg,amikor az utóbbi időben szóba került,hogy fogynunk kellene,és el is kezdtünk mozogni. sokan lehet,hogy azt fogják itt neked írni,hogy milyen önző vagy,és hogy majd később a gyerekeid anyját kidobod,ha elhízik?,de az az igazság,hogy a munka mellett sokkal könnyebb kifogásokat keresnünk,hogy miért nem edzünk,mint kimenni a hidegbe. ha a kedvesed nem motiválható a sportolásra,akkor úgysem tudtok kompromisszumot kötni,előbb-utóbb különválnak útjaitok. esetleg kérdezd meg tőle,hogy vajon ő szeretné-e ha a hájas hasad alá gyűrnéd esténként. ha ez őt nem zavarná,neked pedig elfogadhatatlan a tunya test,akkor nem érdemes egymás idejét rabolnotok.
2011. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/96 anonim ***** válasza:
86%

Ha ennyire csak a külseje érdekel, még most váljanak külön az útjaitok.

Szegény lány, lehet, hogy veled komolyan tervez, és eszébe se jut, hogy csak akkor szereted, ha úgy néz ki, mint amikor megismerted.

Előbb-utóbb öregedni fog, lógni kezd a melle, a szülés okozta változásról ne is beszéljünk.

Jobb lesz mindkettőtöknek, ha mész a vágyaid után, és keresel olyat, aki külsőleg megfelel, a többi meg úgysem számít.

(Gondolom, teljesen kizárt, hogy három év alatt ez a hat kiló azért ugrott fel rá, mert fogamzásgátlót szed. :P)

2011. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/96 anonim ***** válasza:
62%
A kötőtű alakú nők nem szépek. Persze,ízlések a pofonok...
2011. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!