Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek hogy hogy fogyjon le? Úgy hogy ne hisztizzen?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Amikor összejöttünk a 163 centijéhez kb 50 kiló volt.


Nagyon szép alakja volt, nem tudtam róla levenni a szemem.


De most kb 56-57 kiló. Nem csúnya meg elhízott, de látszik a lábán, fenekén a plusz. És már így nem tetszik annyira ő sem.

Szeretem őt, de azt veszem észre hogy az utcán megnézem a vékony lányokat, vagy arról fantáziálok hogy olyan lányokkal vagyok akik olyan véknyak mint a barátnőm volt.


Én legalább heti háromszor járok konditerembe, hogy formában tartsam magam, nem gondolom úgy hogy mivel már van párom az feljogosít arra hogy ne törődjek magammal.


A múltkor megemlítettem neki hogy lejöhetne velem futni és (semmi mást csak hogy nincs -e kedve, bár az is igaz hogy azért hogy mozogjon) fél napig nem szólt hozzám utána mert lekövéreztem.


Hogy lehet egy nőnek olyat mondani hogy ideje fogyózni úgy hogy ne sértődjön meg hanem hogy belássa hogy szüksége van rá?


2011. febr. 28. 14:06
 71/96 anonim ***** válasza:
25%

Ja amúgy 24/L voltam

A párom 28

2011. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/96 anonim ***** válasza:
84%

Pont úgy viselkedett itt sok válaszoló mint a barátnőd.Ugyan úgy felkapták a vizet mint a csajod...

A lényeg az,hogy milyen kapcsolat az ahol a felek nem beszélhetnek ilyesmiről őszintén,mert a másik rögtön felkapja a vizet??

Nekem 2 ember van aki őszintén bármit megmondhat:az anyám,és a férjem.Ők ketten az a két ember akik ha bírálnak komolyan elgondolkodom a véleményükön.Ha ők azt mondanák,hogy híztál,vékonyabban jobban néztél ki,akkor belenézek a tükörbe....Nem támadok rögtön,hogy paraszt,bunkó,tapló stb...

Ők ismernek a legjobban,miért is ne vegyem komolyan amit mondanak.És el is várom,hogy őszinték legyenek velem ilyesmiben!!

Értesd meg a csajoddal,hogy ez egy építő jellegű kritika volt,és nem parasztság.Te is szívesen veszed ha szól neked...


35/N

2011. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim válasza:
54%

Hihetetlen mennyi bunkó válasz érkezett! Én teljesen megértem a kérdezőt, én is szólnék a páromnak (24/L vagyok), ha felszedne 6 kilót, hogy ideje lenne megemelni a seggét egy kicsit. Úgy sejtem, hogy a kérdező és a párja is fiatal, gondoljatok bele mi lesz később. És ahogy a kérdésből láttam, a barátnője nem egy hetente 3-4x sportoló lány.

Velem egyébként ugyanez történt, kb 5 kilót híztam megismerkedésünk óta. Sose volt önbizalmam, de akkor már pláne nem voltam elégedett az alakommal, viszont nehezemre esett lemondani a sütikről, tornázni pedig egyenesen utáltam. A párom kerek perec megmondta hogy híztam és ez neki nem tetszik, és én is kivágtam a hisztit. Sokat vitáztunk emiatt, de azóta már beláttam, hogy teljes mértékben neki volt igaza. Diétáztam és 7 kilót fogytam, tehát kevesebb lettem, mint amikor összejöttünk, és kb 1000%-al jobban érzem magam most.

A legjobb módszer szerintem az, ha odaállsz elé és elmondod őszintén, úgy persze, hogy ne legyen bántó. Tökmindegy hogy mondod egy nőnek, hisztizni fog garantálom. Ha kerek perec kimondod mi a helyzet, csak időt és sértődéseket spórolsz meg magadnak. Jobb egy nagy, mint több kicsi. :)

2011. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 habibi ***** válasza:
66%

szia,

szerintem hívd el néha őt sétálni, vagy futni , hogy mozogjon, és egy idő után meglátszik majd rajta, hogy fogyott. Aztán majd ha látszik rajta, mondd meg neki, hogy hűűű de jól nézel ki! Erre talán még jobban fellelkesül és formába hozza magát.

2011. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 anonim ***** válasza:
83%

ő azt mondta hogy tetszenek neki a kockás hasú pasik...

na bummmén is mondtam páromnak hogy tetszenek az izmos tüsihajú pasik...mégis Őt imádom úgy ahogy van...pocakkal és kopaszra nyírt hajjal (mikor megismertem volt haja és nem volt pocakja)...de igy több év után a személyisége minden ilyen ellensúlyoz...kit érdekel h hizott 20kilót...amig az egészségének nem árt,nem érdekel...


egy idő után nem a formás popsiját vagy a csini pofiját szeretjük a másiknak...abból illik kinőni pár hónap után...

2011. febr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 anonim ***** válasza:
37%
Ja persze! Pár hónapig tart csak a csoda, utána akár az orrunk alá is csinálhat :) Ááá ez kész! Micsoda elképzelések születnek a párkapcsolatokról!
2011. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 anonim ***** válasza:
37%
Végigolvastam a válaszokat, és a 16:03 és 16:11-gyel értek egyet leginkább. Aranyos srácnak tűnsz, mondd meg neki nyugodtan, amit ide is írtál...Én nem sértődnék meg, ha a pasim ezt mondaná. /173cm,59kg/
2011. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 anonim ***** válasza:
65%

Mondd meg neki, hogy így neked nem tetszik és vékonyabb lányokról fantáziálgatsz. Aztán döntsön ő. Ha van egy kis esze, akkor kirúg, mint macskát sz..rni. Ez a lány nem elhízott, csak a te ízlésednek nem felel meg. Fogyásra pedig csak az elhízottaknak van szükségük. Minden bizonnyal talál majd valakit, akinél nem pár plusz-mínusz kilón múlik a szerelem és akkor jegyzi csak meg, hogy fogynia kellene, ha valóban túlsúlyos és ez az egészségét veszélyezteti.

Te is jól jársz, mert kereshetsz egy vékony lányt, amilyenről álmodozol.

Ha meg beleegyezik és lefogy a kedvedért, szintén jól jársz.

Szóval mondd ki őszintén, hogy nem tetszik így és senki sem jár rosszul semmiképp. "Hisztizni" persze biztosan fog, meg az is lehet, hogy vége a kapcsolatotoknak, de ez úgyis egy semmitérő, külsőségeken alapuló kapcsolatnak tűnik így.

Ő elszalasztja az esélyt a nagy szerelemre melletted, te meg arra, hogy egy számodra megfelelő kinézetű lány büszke párja lehess.

2011. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/96 anonim ***** válasza:
70%
én 58 vagyok de a magasságomhoz kellene legyek legalább 6o:)) mondjuk nem vagyok egy piszkafa, de nem vagyok sovány sem. Mondjuk repülne a párom 3 év után egy ilyen mondatért...
2011. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 anonim válasza:
51%
Én mutogatnék neki régi képeket. Ha visszanézné, hogy milyen is volt... biztos ő is megjegyezné, hogy jajj de kis csini voltam itt.. és így szépen rá lehetne vezetni a fogyókúrára. Vagy elvinném egy butikba vásárolni és ott "direkt" egy pár számmal kisebb ruhát mutogatnék neki, hogy milyen jól állna neki, és szerintem ott is ő jegyezné meg, hogy jajj ez túl kicsi lesz rám.. nah és itt is rálehet vezetni a diétára ;)
2011. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!