Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek hogy hogy fogyjon le? Úgy hogy ne hisztizzen?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Amikor összejöttünk a 163 centijéhez kb 50 kiló volt.


Nagyon szép alakja volt, nem tudtam róla levenni a szemem.


De most kb 56-57 kiló. Nem csúnya meg elhízott, de látszik a lábán, fenekén a plusz. És már így nem tetszik annyira ő sem.

Szeretem őt, de azt veszem észre hogy az utcán megnézem a vékony lányokat, vagy arról fantáziálok hogy olyan lányokkal vagyok akik olyan véknyak mint a barátnőm volt.


Én legalább heti háromszor járok konditerembe, hogy formában tartsam magam, nem gondolom úgy hogy mivel már van párom az feljogosít arra hogy ne törődjek magammal.


A múltkor megemlítettem neki hogy lejöhetne velem futni és (semmi mást csak hogy nincs -e kedve, bár az is igaz hogy azért hogy mozogjon) fél napig nem szólt hozzám utána mert lekövéreztem.


Hogy lehet egy nőnek olyat mondani hogy ideje fogyózni úgy hogy ne sértődjön meg hanem hogy belássa hogy szüksége van rá?


2011. febr. 28. 14:06
 41/96 anonim ***** válasza:
73%
Amit pedig fusztráicónak nevezel, azon baromira elkéne gondolkodni, de úgy látom nincs mivel csak a far.kaddal tudsz gondolkodni.
2011. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 anonim ***** válasza:
75%

Ha holnap megemlíti, hogy tetszenek neki a hosszú hajú, agyontetovált és szőrös pasik mit teszel? végigborotválod magad naponta ötször, hajbeültetésed lesz és agyontetoválod magad? Nálad így működik a párkapcsolat? Ami teszik az van? :D de jó nektek


az voltam aki leundorítózott, véleményem ezek után sem változik

2011. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 anonim ***** válasza:
78%

Miért ne tetszhetne neki jobban, mint amilyen volt vékonyabb formájában. Nem azt mondta, hogy minden ekörül forog egyedül?!

Ha őt ez nem zavarja, problémaként fel sem hozza beszélgetésekben köztetetek, nagyon nem tehetsz semmit sértődés nélkül. Finoman és cselesen utalhatsz a dologra, úgy hogy az egésznek pozitív kicsengése legyen. Pl. ha van egy olyan eléggé csinos ruhadarabja, ami már valószínűleg nem jön fel rá (de nem tudod biztosra!), vagy feltételezhetően már nem úgy áll rajta mint rég, akkor a hiúságára hatva felemlegeteheted neki, hogy Húú hogy az mennyire jól állt neked, mér nem hordod már, az annyira tetszett...

2011. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/96 A kérdező kommentje:

""


"bár az is igaz hogy azért hogy mozogjon) fél napig nem szólt hozzám utána mert lekövéreztem."


Mert lekövéreztem... Szerintem elég egyértelmű, hogy akkor valóban lekövérezted. Vagy nem emlékszel mit írtál?

És ez szó szerint van írva, mást nem gondolhat az ember...


""


Nem fogalmaztam egyértelműen.


Ő mondta hogy lekövéreztem, amikor kérdezte hogy mi a baja?


Én csak annyit mondtam hogy jöjjön el futni velem, erre az volt a válasza hogy az abaj hogy azt mondtam rá hogy kövér.


Kérdeztem hogy mikor?

Hát amikor megkérdeztem hogy jönne e futni. Mert az azt jelenti hogy ő egy kövér disznó és ezek alapján én őt lekövéreztem (pedig ez a szót ki se ejtettem a számon


így érthető (bár van aki megértette, szóval nem a fogalmazásommal volt a baj)

2011. febr. 28. 14:41
 45/96 anonim ***** válasza:
85%

Nem olvastam végig a válaszokat.


Első benyomás: egy tapló vagy. Az oké, hogy szerinted fogyhatna, de ha szeretnéd nem számítana. Amikor párommal összejöttem 164/56 voltam. Most vagyok 75 kiló. Párom soha nem kövérezett le, pedig igencsak felszedtem magamra. Én jelenleg dolgozom rajta, le akarok fogyni, direkt kértem páromat, hogy ne mondogassa, hogy szép vagyok, mert az most visszatartó erő.

De ha 60 kilósan azt mondja rám, hogy kövér vagyok, ott rúgtam volna tökön.


Sehogy nem lehet rávenni, ha ő jól érzi így magát. Majd ha már saját magát is kövérnek látja, elkezd mozogni. Te vagy szereted így, vagy nem. Ha nem a belső tulajdonságai tetszenek, akkor vége. Lehet, hogy jobban örülnél, ha barátnődet megnéznék az utcán, de honnan tudod, hogy most nem ezt teszik?


És nem azért vagy tapló, mert szerinted kövér, hanem hogy a saját képedre akarod őt nevelni. Minek vagy vele, ha nem olyan, mint amilyennek te szeretnéd?

2011. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 anonim ***** válasza:
69%
ha én lennék a barátnőd,csak annyit reagálnék,hogy majd ha megnöveszted a farkad 6 centivel,én fogyok 6 kilót,addig kuss...
2011. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 A kérdező kommentje:
Akkor ne a válaszokat olvasd el hanem a kommentjeimet, mert kb a fele nem áll annak amit mondtál
2011. febr. 28. 14:44
 48/96 anonim ***** válasza:
26%
Elég szánalmasan viselkedik itt mindenki. Legszívesebben lekevernék mindenkinek egyet. "Jajj 6-7kg 3év alatt nem a világ vége." Dehogynem! Már ne is haragudjatok, de úgy látszik ez mindenkinél természetes és erre a nagy felháborodás. Én elsüllyednék szégyenembe, ha csak ennyit is felszednék és nem a szülés vagy betegség miatt. Főleg ha semmit sem mozog. Az a 6-7kg zsír gyönyörű meg egy kis narancsbőr...nyamiii. Igen ilyen egy átlag "normális" magyar lány. Aki pedig tényleg jól néz ki az pedig egy anorexiás pénzes lotyó. Igaz?
2011. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 A kérdező kommentje:

"ha én lennék a barátnőd,csak annyit reagálnék,hogy majd ha megnöveszted a farkad 6 centivel,én fogyok 6 kilót,addig kuss.

"


Erre mondanám hogy ok mondja meg hogyan növesszem meg és megmondom hogyan fogyjon le, mert van ami lehetetlen, és van aminek csak a lustaság/igénytelenség áll útjába, szóval ez egy gyengén választott példa.


Semmi lehetetlent nem kértem tőle

2011. febr. 28. 14:46
 50/96 anonim ***** válasza:
78%

14.43 vagyok


Én próbáltam normálisan a te oldaladat is nézni, erre nekem esel. Tudod mit? Szakíts vele, egy bazi nagy barom vagy. A szánalom tetőfoka. Nálunk az ilyeneket csak úgy hívják: tesi szakos.

2011. febr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!