Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon bonyolult...

Mit tegyek? Nagyon bonyolult helyzetben vagyok, válasszam a lányaimat vagy a szerelmemet? Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
42 éves nő vagyok, van egy 18 és egy 16 éves lányom. A férjemmel 2 hónapja váltunk el, de még egy házban élünk. Én beleszerettem egy másik férfiba 1 éve, ez idő alatt egyszer sem csaltam meg a férjemet, próbáltam helyrehozni a házasságunkat és a férfit "kiiktatni" az életemből, de nem ment, nem tudtam így a férjemmel együtt lenni, közös megbeszélés után beadtuk a válókeresetet. A párommal találkozom hétközben és nála vagyok minden második hétvégén. A férjem a felső szinten lakik, ahol van fürdőszoba, egy kis nappali rész, a konyhába meg lejön a földszintre és csak ennyi a közös találkozónk naponta, a gyerekek is az alsó szinten vannak. A problémám az, hogy a házat nem tudjuk olyan hamar eladni, még meg sem hirdettük, mert előbb szeretnénk felújítani a padlásteret és eddig erre a megoldásra kényszerülünk. Szerencsére nem volt kiabálás, verekedés, elfogadja, hogy van új párom és úgy élünk, mintha a lakótársam lenne. A párom pedzegeti, hogy mi lenne, ha odaköltöznék hozzá, szeretne tőlem gyermeket is, együtt akar velem élni, nem csak egy héten kétszer látni. A lányaim hallani sem akarnak erről, nem akarnak elköltözni a páromhoz. Egyszerűen kilátástalan helyzetbe kerültem, már felemészt ez a döntésképtelenség, nem tudok egy olyan megoldást, ami mindenkinek jó lenne. Azt mondják, nem akarják, hogy új családom legyen, nem szeretik a páromat, nem akarnak vele élni, ebben a házban akarnak élni ezután is. Ezen megy a vita most már szinte mindennap és fogalmam sincs, mit tegyek. Így is én lettem a gonosz a családom szemében, amiért beleszerettem másba. A lányaim sem tisztelnek már annyira, én viszont nem akarom őket elveszíteni. Remeg a gyomrom minden percben, mikor arra gondolok, hogy a párommal lennék, de közben a gyermekeim elfordulnának tőlem. Most már úgy néz ki, 1 hónapon belül megjavítják a tetőt és kész lesz a padlástér, eddig 2 hónapig elvoltam valahogy, de mi van, ha vége lesz? Mit tennétek a helyemben? Nagyon el vagyok már keseredve.
2011. febr. 28. 17:15
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

15.43

Én tekintettel vagyok a lányokra. Nagyon rossz, ha az embernek elkeseredett, magányos az anyukája.

11.02

2011. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
48%

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:49


Minden egyes kimondott szóval egyetértek.

2011. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Jársz még ide kérdező? Mi lett veletek?
2018. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!