Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki tudatosan akar jobb...

Aki tudatosan akar jobb anyagi helyzetben lévő férfival összejönni, annak sikerülhet?

Figyelt kérdés
párkeresésnél figyelembe vesztek ilyen szempontot?
2011. márc. 1. 11:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy valaki nem valami jól kereső szingli nő és tudatosan épít le olyan fazonokat, akik nincsenek olyan jó anyagi helyzetben..azt máris elveti, hogy lehetne köztük valami.Az első randin igyekszik felmérni a helyzetet.
2011. márc. 1. 13:37
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis, penzre hajtasz, ha nincs love, pali nem is erdekel. Sikerulhet, de nem biztos hogy meg is tudod tartani.
2011. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"Tegyük fel, hogy valaki nem valami jól kereső szingli nő és tudatosan épít le olyan fazonokat, akik nincsenek olyan jó anyagi helyzetben..azt máris elveti, hogy lehetne köztük valami.Az első randin igyekszik felmérni a helyzetet."


Na az gáz...

2011. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Azt látom sok kapcsolaton, hogy a pénz hiánya óriási feszültésgeket szülhet..pl akár a napi megélhetés, vagy az évente minimum egyszeri nyaralás hiánya..és még sorolhatnám..azt hiszem nem tudnék olyan férfira felnézni akinek nincsen pénze(plusz még jónéhány tulajdonsága, a pénz önmagában szrt se ér, de szerencsére vannak még verziók)mert nekem sincsen , hiába kuszkodok nap mint nap érte.
2011. márc. 1. 13:46
 15/19 anonim ***** válasza:
83%

Lefordítsam, hogy mit mondtál, vagy magadtól is rájöttél már?


"azt hiszem nem tudnék olyan férfira felnézni akinek nincsen pénze(plusz még jónéhány tulajdonsága, a pénz önmagában szrt se ér, de szerencsére vannak még verziók)mert nekem sincsen , hiába kuszkodok nap mint nap érte." = "Én magam egy sz@rkupac vagyok, egy senki, nekem sem sikerül, ezért szükségem van rá, hogy a másik ember, akit kinézek társamnak jobb legyen nálam, sütkérezhessek a fényében, hátha akkor majd hízik egy picit az egóm is...."


Vagy teljesen félreértettem??? ;)


Ha nem, akkor annyit mondanék, ez így nem fog menni. Mert fordítsd csak meg a dolgot és nézd az Ő szemével! Van pénze, jól szituált, van lakása, kocsija, egzisztenciája stb. Miért is pont Te kellenél neki a negatív számmal jellemezhető önbecsüléseddel? Talán szép vagy? Rossz hírem van: Vannak szép nők pozitív önbecsüléssel is. Tutira azok közül fog választani a mesebeli herceged.


Egy megoldást látok, elkezded szeretni magad, vagy eleinte legalább kevésbé utálni. Magadon dolgozol, nem másik embert keresel, aki majd kiegészít Téged, pótolva a hiányosságaidat. Amikor majd teljes, egész, önálló lény leszel, megtalálod azt is, akivel együtt élhetsz. (Mellékesen többet is fogsz keresni, mint most.)


Tapasztalat, hogy ezek a dolgok együtt járnak ugyanis. Aki utálja magát, elhiteti magával és a környezetével is, hogy "neki ennyi jár" az azt veheti észre, hogy ennyit is kap. Pedig minden ember értékes, csak meg kell találnia a helyét. Az meg nem megy úgy, ha utálja magát, mert akkor nem tud odafigyelni a pozitív vonásaira. Az önmagában nem baj, ha valaki tisztában van a negatívumaival. Viszont nem figyelhet CSAK arra.

2011. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Sikerülhet. Van egy barátnőm, ő is ilyen, bár nem hangoztatta magát így a témát, hogy ez alapján keres, de amiket elképzelt magának életet, az csak olyan pasival jöhetett össze neki. Először járt egy borzasztó komával (szerintem) hát megtudtam, hogy pénzes, és be is vallotta, hgy kihasználta, tudta nem ő lesz a párja, de ameddig együtt volt vele, neki az addig megérte amiket tudott vele csinálni kirándulni stb.

Aztán azért kicsit ért a lány, és igaz olyat kapott akinek van, de dolgozik is, és normális a felfogása is, és ettől azért a barátnőm nem otthonülő, Ő is megpróbál megtenni mindent a jólétük érdekében. Végülis nem lett kihasználós típus.

Az olyan típus is van ám akinek kell, de akkor minimum szerintem legyen tuti kinézete, hogya hapsinak is legyen mit mutogatnia legalább. Vagy belsőleg legyen tuti, de aki már ilyet kérdez, ott ez másodlagos, nála az anyagi szitu a fontos, és ez nem előny.

Én nem vettem figyelembe ezt a szempontot, igazi szerelem, összehangoltság ha meg van, abból lehet teljes boldogság. Sőt ez a fajta az igazi boldogság, bár ez relatív.

2011. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

sosem méregettem sem az exeim, sem a jelenlegi párom anyagi helyzetét.

ha tönkre is ment a kapcsolat az inkább amiatt volt, hogy azt láttam, h a fickó nem elég ambiciózus, nem tesz a saját boldogulása érdekében túl sokat.

a párom, akivel együtt élek tudom, hogy törekvő, fontos neki, hogy jó körülményeket biztosítson a leendő családjának. nem túl fényes körülmények közt nőtt fel, pont ezért hajt, hogy a gyerekeinknek majd jobb legyen.


egyáltalán nem elítélendő, ha egy nő olyan társat választ, aki talpraesett, és jó szakmája van. ez már évezredek óta így megy.

persze, aki kizárólag a pénzre hajt az sosem lesz igazán boldog. de ha egy pasi szorgalmas és intelligens, akkor miért ne választhatnám pont őt?


tudatosan? ha olyan körökben mozogsz, akkor még csak nagyon válogatnod sem kell, csak meg kell várni, míg elnyered egy pasi bizalmát és szeretetét. ha te is szereted, és érzi rajtad, h nem a pénzt látod benne, akkor működik a dolog.

2011. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Utolso,

Mind bolcsesseg, de mint kerdezo irta, neki nincs semmije, ki tudja mi van neki kulsoleg es belsoleg, tehat nagyon nem tud forogni az "elite" korben. Egybol eszreveszik nem odaszuletett, nem illik be, tehat nem hogy meg valogatni tudna, de labdaba sem rughat. Szepek az almok, almodjon csak tovabb.

2011. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sikerülhet, ha elég jó nő vagy és eléggé tetszel a gazdag férfinak, mert hogy jó anyagi háttérrel jobban válogathat. Megfigyeltem, hogy a pénzesebb férfiaknak jó nőjük van általában.

De az átlag nem ez, nem lehet minden férfi gazdag orvos, tökéletes külsővel. Ha átlagos nő vagy, jobb, ha nem kergetsz elérhetetlen álmokat, mert vagy vén lány maradsz, vagy sok tönkrement kapcsolatod lesz a sírig. Ha normálisan állsz hozzá és észreveszed azt, aki a legnagyobb értéket, kincset adja neked oda, amit férfi csak adhat, a szívét, akkor még lehetsz valakinek Te a legszebb nő a világon és boldog leszel halálodig.

2011. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!