Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire gáz a helyzet?

Tényleg ennyire gáz a helyzet?

Figyelt kérdés

Összetett lenne a probléma, de csak 1 elemét írom le:

Anyámék szerint rosszabb vagyok mint egy öregasszony, mert állandóan recepteken nézek, azon jár az eszem hogy mit süthetnék/főzhetnék, és sok időt töltök a konyhában.. Ez kb azóta van így hogy nyáron tönkrement a motorom, és nem tudtam nagyon mit kezdeni magammal, de amikor csak felhozom ezt nekik indokként, leh*lyéznek, meg elkezdik mondani hogy mások is megvannak motor nélkül(érdekes, amíg megvolt nem volt baj hogy motorozok..). Ez tény, de nekem a motor volt a mindenem, én nem mások vagyok, én én vagyok, nekem (csak) az okozott örömet. Szerintük beteg vagyok agyilag (finoman mondva :D).

Itt most a konyhás dolog a lényeg, tényleg ennyire "szánalmas" hogy 17 évesen ott érzem jól magam, akkor ha alkothatok?

Nyugodtan vágjátok a fejemhez, mert ha tényleg bennem van a baj kell valami ami változásra sarkall :)

Ja és jöhetnek tippek hogy mi mással foglaljam le magam (azon kívül h haverokkal eljárni ide-oda, ugyanis nincs túl sok barátom, és bejárósság miatt igen ritkán vagyunk egyszerre szabadok)


2011. márc. 6. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Vicces a példa amúgy, mert ők meg azzal jönnek hogy miért nem iszom le magam egy diszkóban a haverokkal.. nem értik hogy ez engem annyira nem vonz :/ "


Te jó ég, hogy mondhat egy szülő ilyet a gyerekének. Bocs, hogy ilyen példát mondok, de ha leinnád magad a haverokkal, aztán hazafele felcsavarodnátok egy fára ami egyáltalán nem ritka eset-lásd a disco baleseteket-utána is ezt mondanák?

Komoly gondok vannak a gondolkodásukkal és őszintén örülök, hogy téged nem fertőztek meg vele.

2011. márc. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kiakadtam. És ezt komolyan mondták, vagy csak próbáltak humorosak lenni. Meg ne fogadd a tanácsukat.

Mond el nekik, hogy csak érdekel a főzés, érdekelnek új ízek egyáltalán nem arról van szó, hogy lekörözz bárkit, vagy megbánts !

Szerintem inkább ezt kóstolgasd, mint a piát. Ekkora hülyeséget mondani.

2011. márc. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes amit csinálsz. Értelmes, kreatív, hasznos elfoglaltság érdekel. Mi ezzel a baj? Lesz majd olyan időszak amikor más fog érdekelni, de ha főzni tudsz, az egész életedre nagyon hasznos. Mellesleg a családod is fog ebből profitálni, ha a mostani nem is értékeli, de majd a férjed meg a gyerekeid fogják. Az én fiam 14 éves és imád főzni, sütni. Tanítom is rendesen, nem csak a lányoknak kell érteni ehhez. Nincs veled semmi baj, anyudék vannak begyöpösödve.
2011. márc. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!