Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy rosszul érzem...

Normális, hogy rosszul érzem magam amiatt, mert nem kaptam nőnapra semmit?

Figyelt kérdés
Nem vagyok anyagias, beértem volna egy netes képeslappal, vagy akármivel, de semmi.

2011. márc. 8. 22:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
hát:) barátom egy órája kívánt boldog nőnapot, de a csoporttársaink nagyon kedvesek voltak és hoztak nekünk pralinét:)
2011. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Szegény. Teljesen megértelek. Tavaly hogy volt?
2011. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Tavaly az öcsémtől kaptam egy csokit.
2011. márc. 8. 22:38
 14/30 anonim ***** válasza:
És a párodtól akkor sem?
2011. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
80%

Azért párodtól elvárható és igen jogos ha erre felhívod a figyelmét.

Gyakran ezek az apró intő jelek egy nagyobb baj előtt, amikor még időben lehet lépni, szóval nem kell elbagatellizálni, de persze túl játszani se.


Poénból megcsinálhatod azt, hogy ha te szoktad mondjuk hétvégén az ebédet csinálni, hogy nem csinálsz csak msn keresztül jó étvágyat kívánsz neki. Ha számon kéri akkor nyugodtan engedj el egy softos lecseszést az elmaradt nőnap miatt és mond meg neki, hogy most irány az étterem egy romantikus együttlétre ezzel még helyre hozhatja. :)

Persze nem kell drága helyre menni, de ennyi már férjen bele.

2011. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

szerintem normális,ha így érzel,mert tényleg elég egy kis gesztus is,gondolom nem nagy ajándékozásra számítottál...jobb adni,mint kapni az igaz,de néha annak is kapnia kell,aki ad!

hiszen minden nap férfi nap,ha belegondolunk!én is mindig kedveskedem a páromnak apróságokkal,amiket nyilván nem azért teszek,h cserébe kapjak vmit,de legalább ilyenkor jól esik egy szál virág vagy csoki,és szerintem így van ezzel mindenki,akárki akármit is mond!

de fel a fejjel,jövőre is lesz nőnap:) a párom az elmúlt két évben engem se köszöntött fel,ma bezzeg még anyukám is kapott tőle egy szál virágot,apukám is vett nekünk egy-egy szálat,ami tőle szintén nagy dolog,mert egyedül még kenyeret se vesz,de ma kitett magáért,az öcséimtől meg kaptam egy puszit,és náluk még ez is nagy szó,szóval idén én tényleg nem panaszkodhatok,de attól még téged megértelek...

2011. márc. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

szegénykém


tavaly én is igy voltam,se párom,se rokonok egy sms-t se...

bezzeg olyanok meg irkálták az ütziket iwiwen akiket alig látok...

akiknek meg fontos vagyok,azok semmit...


idén szerencsére nem igy volt...

bár ez nem garancia arra hogy jövöre is igy lesz

(párom plm nyakam rá merem tenni hogy csak azért köszöntött fel,mert melóhelyen elég értékes ajándékot kaptunk,plussz csokit és virágot,meg egyik pasi kollégától külön virágot,rá meg féltékeny,szerintem őt akarta überelni...)

2011. márc. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
tehat a parod megiscsak mondta hogy boldog nonapot. szerintem ebbol ne csinalj nagy ugyet. en sem kaptam semmit csak azt mondta hogy boldog nonapot de en ennek is orultem mivel a parom kulfoldi es itt nincs megtartva a nonap.
2011. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
93%
Férjem tegnap azon agyalt, hogy kolléganőinek mit vegyen, de engem kifelejtett a listából... Szóval megértelek.
2011. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak =(

Én is azt hittem,hogy nem fogok kapni.Tavaly nem kaptam semmit a páromtól se.Idén is azt hittem és tökre meglepödtem,hogy most felköszöntött egy nagy csokor virággal.

Pedig már fel voltam készülve,hogy nem kapok semmit.

Szóval szerintem teljesen érthető,hogy nem esik jól.

Mindig mondják,hogy nem az ajándék a lényeg ami igaz is,de azért jó érzés az mindenkinek ha néha meglepik,meg aztán az ember hajlamos a másikat nézni és mikor a nem tudom hányadik lány jön velem szembe az utcán virággal a kezébe,akkor felvetődik bennem,hogy én miért nem jutok senkinek se eszébe nőnapon...

Kivánom,hogy jövőre Neked is jobb legyen! =)

2011. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!