Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy rosszul érzem...

Normális, hogy rosszul érzem magam amiatt, mert nem kaptam nőnapra semmit?

Figyelt kérdés
Nem vagyok anyagias, beértem volna egy netes képeslappal, vagy akármivel, de semmi.

2011. márc. 8. 22:12
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Tavaly ilyenkor még nem voltunk együtt. 9 hónapja tart a kapcsolatunk.

Természetes, hogy nem azon van nálam a lényeg, hogy vásárolt ajándékot kapjak, de egy "boldog nőnapot"-nál többet szerettem volna, hiszen így nem érzem magam különlegesebbnek bármelyik nő ismerősétől, akik ezt ugyanúgy megkapták.

2011. márc. 8. 22:49
 22/30 anonim ***** válasza:
89%

Kell az életben a koppanás, hogy megállítson minket egy rossz irányba vezető úton. Ne tedd oda magadat a tálcára amit felkínálsz a környezetedben élőknek. Te saját magadért vagy felelős. Az a dolgod az életben, hogy az életet amit kaptál, és magadat, akit az Élettől kaptál, megőrizd, és tökéletesítsd. Nem az a tökéletesség, hogy tökéletes szolgák vagyunk. Neked van saját életed.



Ha te mindig adsz, azt elvárások nélkül kell tenned. Ha elvársz bármit, akkor örökké csalódni fogsz. Csak akkor adj, ha tényleg szeretetből, és tényleg akarsz. Ha nem akarsz adni, csak azért adsz, mert elvárják, akkor ne adj.


Amúgy én meg is mondtam, hogy nem kérek semmit.

2011. márc. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Megkülönböztetett figyelemre vágytál, és csak kevés figyelmet kaptál.

Beszélgess el vele, hogy te ennél több figyelemre vágytál volna.

Viszont ne kérjél számon semmit, és a beszélgetés után TÖBBSZÖR MÁR NE HOZD EZT ELŐ!

Rendezd ezt el valahogyan magadban: ha ebből tartósan egy tüske marad benned, az meg fogja mérgezni a kapcsolatotokat.

2011. márc. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális.Főleg 9 hónap után még...
2011. márc. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Normális is lehet. Én azt javasolnám (tudom nem volt kérés), hogy mindig tisztázd le az ilyesmit , hogy neked melyek azok az ünnepek, amikről szeretsz megemlékezni. És nyiltan mondd meg, hogy bejelölöd a naptárban, onnantól kezdve az övé, hogy meglepjen, nem vágysz nagyra, egy csokika, vagy egy szál virág, neked milyen sokat jelent.

Én a férjemnek megmondtam az anyák napját, hogy a gyerekekbe rögződjön, szeretném, ha készítenének nekem valamit, legyen az rajz, vehetnek egy szál virágot együtt, csak tudják, hogy most anyu napja van. Ugyanilyen aprósággal mi is készülünk az ő szülinapjára pl. Van akiknek az ilyesmi nem számít, de elvárja a párja tőlük, mint te is. Néma embernek nem érteni a szavát. Legyél nyílt, abból nem lesz balhé, és nem kell nélkülözz. Ha igazán szeret elfogadja az effajta kis igényeidet !

2011. márc. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Ha nem elég neked egy sms-ben küldött jókívánság, hanem még tárgyi bizonyítékát is várod annak, hogy a párod különleges nőnek tart, akkor valami baj van a szerelmetekkel és baj van az önértékeléseddel is. Miért nem elég érezned a hétköznapokon, hogy az a fiú szeret? A nőnapi virág csak egy társadalmi elvárás, amelytől az egyéneknek joguk van eltérni! Szerintem szeresd továbbra is azt a fiút, az ő szeretetteljes sms-e biztosan többet ér, mint a kollégáktól kapott rózsaszál!
2011. márc. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
81%

*Úgy érzem, hogy csak adok, adok, de nem kapok. Így


Kérdező, ki kéri, hogy adj?! Nem kell mártírkodni. Ha akarsz adj, de ne várj cserébe semmit. Ha nem akarsz, akkor meg ne adj.


Ettől függetlenül nagyon szomorú, hogy a barátodtól nem kaptál egy szál virágot. De ennek semmi köze ahhoz, hogy te mennyit adsz és kinek. El kéne gondolkoznod a kapcsolatotokon.

NEM azért, mert automatikusan "jár" a virág minden nőnek, hanem azért, mert TE VÁGYSZ a virágra, a pasid meg lesz*rja, mire vágysz. És ez a baj, nem a nőnap.

2011. márc. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, szar érzés, amikor az ember ellátj a családját, általában a másik jut eszébe először, és visszafelé ezt nem kapja meg.

Azzal nincsen semmi baj, hogy ha nőnapkor nem kapsz, de más napokon, vagy alkalmakkor igen. Akkor meg van az egyensúly. De úgy, hogy egyetlen nap sem jut eszébe a párodnak, hogy kedveskedjen, ott baj van.

2011. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
58%

Ettol a gyomrom fordul fel..:) felkoszontott.. Mi mast varsz? Arany gyurut? En utalom az osszes unnepet.. Teljesen felesleges :) se szulinap, se nevnap, se karacsony, se nonap.. Semmi :) ezek nelkul is szeret a parom, es a barataimmal valo kapcsolatom is teljes..

20/l

2011. márc. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb problémánk, idén én sem kaptam semmit számomra a legnagyobb ajándék hogy itt lehetek a földön és van egészségem.
2021. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!