Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már megint egy anyósos problém...

Már megint egy anyósos probléma. Tényleg (hogy is mondjam szépen? ) olyan vagyok, mint egy prostituált? Egy anyuka nem nézhet ki igy?

Figyelt kérdés

4 hónapos kisfiammal vagyok otthon. Szerencsére külön házban élünk, de sajnos anyós a közelben és gyakran találkozunk. Én szülés előtt is minden nap sminkeltem magam és rendszeresen jártam fodrászhoz, kozmetikushoz és még műkörmöm is volt/van. Egy cégnél voltam igazgató-helyettes és állandóan kosztümben jártam.

Amióta kisfiam megszületett, itthon is szövetnadrágot, pulóvert, blúzt hordok és nem szabadidő ruhát. Kéthetente járok továbbra is fodrászhoz, stb. És minden nap kisminkelem magam. Nem nagyon, de egy halvány, természetes smink van rajtam. Ezt szoktam meg.

Anyósom ebbe köt bele, hogy ez nem illik egy Gyeden levő anyukának, mert igy olyan vagyok a játszótéren, mint aki pasit akar magának fogni.

Már többször vitatkoztam vele és elegem van.

Valóban nem illik egy otthon levő kismamának csinosnak lenni? Tényleg csak a szabadidő ruha az elfogadott viselet ilyenkor? Mi a baj azzal, hogy sminkelem magam. A férjemnek tetszik. A babának semmi baja tőle. Én meg jól érzem magam igy.


2009. febr. 20. 14:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
most kinek mi köze ahhoz hogy ő két hetente jár? ugyanmár, és akkor mi van? ettől még senki nem lesz rossz ember.
2009. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
jaj,mi a baj a 2 hetete fodrásszal?talán rövid hajat hord,ami gyorsan nő.Én sem vagyok hajlandó itthon se mackónadrágban lenni.csak amikben te is.Anyósod ne pofázzon bele ilyen piti dolgokba.Unatkozik vagy imád kötözködni.
2010. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!