Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-35 közötti szingli nők/hölg...

25-35 közötti szingli nők/hölgyek! Írnátok az érzéseitekről, történeteitekről, ha szinte az összes barátotok, testvéreitek, barátnőitek házas, gyereke van, csak ti "lógtok ki a sorból"?

Figyelt kérdés
Miközben hallgatnotok kell a családotok és a barátok megjegyzéseit, hogy csak ti vagytok egyedül a társaságban, ketyeg a biológiai óra, férj kéne már stb( még akkor is ha jó szándékkal mondogatják). Nem érzitek magatokat ettől magányosnak, vagy kívülállónak, akinek ez nehézségeket okoz, hogy dolgozza fel?
2011. márc. 16. 18:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

27/N vagyok, egyedülálló. Hosszabb távú kapcsolatom nem is nagyon volt, inkább rövidebbek. Sokáig zavart ez, jó ideje már nem. Azért megkönnyíti a dolgom, hogy környezetemben sokan járnak hasonló cipőben. Barátnőim közül csak egy van férjnél és terveznek gyereket, a többieknél ez nagyon nem aktuális még. (Mármint a házasság sem.)


A szüleim szoktak mostanában beszólogatni, hogy na, van-e már valami "fiú". Elég zavaró, alig győzöm leállítani őket. Ha nekem ez így jó, akkor ők miért sürgetnek?

2012. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Kortól függetlenül írom: ha bárki is majd beszól, hogy ezt vagy azt rosszul csinálom, egész egyszerűen figyelmen kívül hagyom. Majd csinálom úgy, ahogy én jónak látom. Ha elkúrom, hát elkúrtam, legfeljebb tanulok belőle.

Ennyi.

2012. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!