Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszenek a modern rövid...

Tetszenek a modern rövid egyszerű nevek, mint pl. : LENT!?

Figyelt kérdés
Kira Mira Lara Dara Bara Lina stb.?
2011. márc. 17. 19:23
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Nekem van Dara nevű ismerősöm, és egy távoli rokonomat pedig Barának hívják.

Darinka ---> Dara így lett a név :)

2011. márc. 17. 19:40
 12/26 anonim ***** válasza:
90%

Nintendó jobb. :))))


Amúgy Kira, Mira, Lara még elmegy, de a többi szerintem nem valami jó név. Szerintem.

2011. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%

Nekem egyáltalán nem.. A felsoroltak közül szerintem a Kira Mira Lara ami elterjedtebb, de épp olyan szörnyűek mint a többi. Kirának hívják szinte az összes kutyát az utcánkban, a Mira nem igazán tetszik, Lara pedig tipikusan külföldiből átutánzott név..

Persze rövid, egyszerű nevek között is van, ami tetszik, de nem ezek az újkeletűek..

2011. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
52%
A testvérem kislányát Életkének hivják.
2011. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
54%
Jessusom! Ki sem merem írni, hogy az Életkénél csak mi lenne rosszabb... Különben a Dara valóban nevetséges, mert lehetne az a kislány Búza Dara is, ami enyhén szólva necces. A Míra és a Lara szép nevek, de személy szerint nem adnám a lányomnak, egyelőre Mo.-n élünk :)
2011. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
32%
A lent és a dara nem létező név a bora meg csak egy becézés.
2011. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
19%
Nevetséges az Életke név? Hát szerintem nem.
2011. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó! Ez nagyon jó, de sztem a Lent alatt nem egy keresztnevet értett a kérdező :) De hidd el, vannak elvetemült szülők, akik élnek a maguk értelmes nevével, a gyerkőccel meg kitolnak. Mire jó ez?
2011. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
45%
Oké az Életke is elég szánalmas, de ezek is. A Kiráról meg a star trek deep space nine jut eszembe, ott még egy dolog, hogy ilyen neve van valakinek, de itthon? Áh. Van annyi szép név, és az emberek ilyen marhaságokkal égetik a gyerekeiket. Nem értem :D
2011. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
68%
neharagudj,de borzalmasak...
2011. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!