Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszenek a modern rövid...

Tetszenek a modern rövid egyszerű nevek, mint pl. : LENT!?

Figyelt kérdés
Kira Mira Lara Dara Bara Lina stb.?
2011. márc. 17. 19:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
19%
Életke. Tudod, nem volt biztos hogy megmarad a kisbaba, koraszülött volt. A szülők ezért adták neki ezt a nevet. Igy is nevetséges?
2011. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
80%
nem persze, aranyos név, meg főleg h jelentése is van. de most képzeld el h a kislány 30éves dolgozó nő. annyira nem fogja szeretni a nevét ha vhol be kell majd mutatkoznia.
2011. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen az a baj, hogy sok szülő elfelejti,hogy ad1 nem ő fogja viselni a nevet, ad 2 fel is fog nőni az a gyerek! Annyira "idiótán" hangzik, amikor egy felnőtt férfi bemutatkozik mondjuk úgy,hogy Kovács Manó!

Annyi szép kevésbé kacifántos név van, lehet azért válogatni! A fentiek közül nekem talán a Lara tetszik, de az sem olyan nagyon! Ettől a Darától meg egyenesen kivagyok!:)

2011. márc. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Csak úgy megjegyzem, én sem vagyok oda értük. A Dara név azért "tetszik" csak mert a lány nagyon aranyos és mindig eszembe jut ő erről a névről :):)

Egyébként szerintem is borzalmasok, főleg ez a Kira meg a Lara.

2011. márc. 18. 19:29
 25/26 anonim válasza:
Engem meg Robinnak hívnak XD 13/F
2013. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kira Mira Lara, Lina egyáltalán nem modern nevek, csak most divatosak... Kíra, Mira bizánci név, Lara angol nyelvterületen már régóta van, Lina meg a Karolina stb. beceneve...
2023. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!