Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság lenne elkérni a pénz...

Bunkóság lenne elkérni a pénz mondjuk felét?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy "anyósom" kijár piacra, és elad ezt-azt, ilyen használt dolgokat, ruhákat, edényeket, mikor mit.Párom is szokott adni neki dolgokat, és eladja neki.Mondta múltkor, hogy én is vihetek neki felesleges dolgokat, ha van, és szívesen eladja.Hát is vittem egy nagy zsák megunt, jó állapotú ruhát, meg cipőt, tényleg szép állapotban voltak.

El is tudott adni belőlük néhányat, viszont azt nem tisztáztuk kié a vételár, mivel nekem egyértelmű volt, hogy nekem adja el őket a saját cuccai mellett.Mivel páromnak is mindig odaadja az eladott holmikért a pénzt.Én viszont nem kaptam semmit.Valahogy félreértettük egymást.Ha ideadta volna is nem veszem el az egész összeget, csak a felére gondoltam, az a pár ezer forint nekem is jól jött volna.Így viszont olyan hülyén jött ki a dolog.Vannak még eladásra váró dolgaim, és szeretném odaadni, hogy adja el, viszont most meg kellene mondani, hogy felezzünk, de nem tudom, hogy hogy, nehogy megsértsem :(

23L


2011. ápr. 1. 20:55
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Nem is azt vártam, hogy azt írd!

De ha ő ajánlja fel az elején, hogy szívesen eladja, akkor meg nem értem a dolgot, én még feleztem is volna vele, amiért ezzel "fáradt".

2011. ápr. 4. 16:12
 22/22 anonim ***** válasza:
48%
Normális válasz = a kérdezőnek tetsző válasz.
2011. ápr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!