Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg így működik Magyarorsz...

Tényleg így működik Magyarországon h az anya dönt mindenről ami a gyerekkel kapcsolatos? Miért?

Figyelt kérdés

Tehát ha a bnőm véletlenül terhes lesz akk csak egyedül ő dönti el h elvetesse a gyereket vagy nem. Ha mondjuk ő el akarná vetetni én meg megtartanám akk elvetetnék? Vagy ha ő akarná megtartani, én meg nem akk hiába minden akk is fizetnem kell felnőtten a gyerektartást? De ő vállalta be h fel tud nevelni egy gyereket, nem én! Ez igazságtalanság :S A fiúk csak addig kellenek h belökjék a spermát mint vmi tenyészmén aztán már le van sz..va h ő mit akar mit gondol? Miért van ez ien igazságtalanul? :S

17/F


2011. ápr. 6. 11:20
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
ez van. védekezz :D
2011. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Sőt ha a csaj 18 év alatti, akkor az Ő szülei döntik el... és ezt tapasztalatból mondom, sajnos :/
2011. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akartál gyereket, miért lökted be a spermát mint valami tenyészmén?
2011. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Védekezés mellett is becsúszhat egy gyerek...

A másik meg az h nem lehet leellenőrizni h beszedi-e mindig a tabit. Mert ien sztorikat is lehet hallani :S De utólag nem érdekel senkit h én azt hittem h védekezett.

2011. ápr. 6. 11:26
 5/41 anonim ***** válasza:
58%
Nem kellett volna tenyészménként viselkedni és most nem lenne probléma....:D
2011. ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
79%
Normális esetben kettőjük dolga lenne eldönti. De nem így van. Az ő teste, úgy van, azt csinál vele, amit akar!
2011. ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Nem csak az ő teste ez nem igaz... félig az enyém félig az övé!
2011. ápr. 6. 11:28
 8/41 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vok ilyen szituban csak érdekel
2011. ápr. 6. 11:29
 9/41 anonim ***** válasza:

Ha nem vagytok összeházasodva, és nem is írsz alá apasági nyilatkozatot, akkor nem fogják rád bizonyítani, hogy te vagy az apa...ez akkor is így működik, ha a pár közösen vállalta a gyereket, aztán a pasi lelép...és nem fizet semmit...na akkor ez is igazságtalan!

Amúgy értem mire gondolsz, és igen annak is van egy igazságtalan oldala. De épp ezért gondolkozz előre. Ha a nő csak tenyésző baknak akar, akkor ne lődd ki a spermát, hanem védekezz okosan. Merthogy a hibát együtt közösen követtétek el. Tehát megvolt a te felelősséged is a dologban!

2011. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
81%
Miért vagy együtt egy olyan lánnyal, akiben nem bízol meg?
2011. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!