Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg így működik Magyarorsz...

Tényleg így működik Magyarországon h az anya dönt mindenről ami a gyerekkel kapcsolatos? Miért?

Figyelt kérdés

Tehát ha a bnőm véletlenül terhes lesz akk csak egyedül ő dönti el h elvetesse a gyereket vagy nem. Ha mondjuk ő el akarná vetetni én meg megtartanám akk elvetetnék? Vagy ha ő akarná megtartani, én meg nem akk hiába minden akk is fizetnem kell felnőtten a gyerektartást? De ő vállalta be h fel tud nevelni egy gyereket, nem én! Ez igazságtalanság :S A fiúk csak addig kellenek h belökjék a spermát mint vmi tenyészmén aztán már le van sz..va h ő mit akar mit gondol? Miért van ez ien igazságtalanul? :S

17/F


2011. ápr. 6. 11:20
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 11:30 as válaszoló. Ha nem ír alá apasági nyilatkozatot és a csaj akkor is kiáll a gyerek mellett és az mellett hogy a srácc az apa akkor, elindít egy gyermetartási pert ahol dns vizsglatot is csinálnak, ha kiderül hogy a srácc az apa ő állja a dns vizsgálat összegét ha az derül ki hogy nem ő az apa akkor a csaj. És ha a srácc az apa akkor már onnantól köteles fizetni gyerektartást.


Kedves kérdező.

Több esetben döntenek együtt a baba sorsáról, de az tény hogy a lány hordja ki a babát 9 hónapig így az ő felelősége ő vigyáz magára és a babára, rosszúl hiszed hogy nem a csaj teste hanem a td is igen a baba a tiéd is de a lányban van benne, ha a lány elmúlt 18 és ő nem akarja elvetetni semmivel nem fogod tudni rávenni arra hogy elvetesse.

2011. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
11:35 ös vagyok az lemaradt ha nem bízol meg a lányban hogy szedi rendesen a gyógyszert akkor védekezz te ott az óvszer. de az már régen rossz ha nem bízol meg a másik félben ugyanis a kapcsolat alapja a BIZALOM
2011. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Az óvszer az nagyon rossz :S És kevésbé biztos mint a tabi am is...


Am most nem csak arról van szó ha elvetetni akarja az apa. Ha megtartani akarja, az anya meg nem, azt sem engedik, ez meg még nagyobb köcsögség sztem mint a másik helyzet...

2011. ápr. 6. 11:39
 14/41 A kérdező kommentje:

"de az már régen rossz ha nem bízol meg a másik félben ugyanis a kapcsolat alapja a BIZALOM"


Jó, jó, hány olyan sztori van amikor megbíztak egymásban aztán mégis :S Én megbízok benne csak most olvastam pár dolgot és megijedtem h mi van ha mégse :S

2011. ápr. 6. 11:40
 15/41 anonim ***** válasza:

Kedves 11:35-ös, persze lehet perre menni, csak ugye ismerjük a magyar bíróságot...a barátnőm férje lelépett, nem fizet semmit és azt sem tudják hol van, nem tudnak tőle egy fillért sem kiszedni. Gondolom él mint hal a vízben, a gyerekei meg szegénységben...úgyhogy indíthat mindenki pert, aztán hogy valaha is lesz-e eredménye...kérdéses.

S itt egy férjről van szó, amiről van papír...úgyhogy kapálózhat majd a kiscsaj, ha perelni akar.

2011. ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen rossz óvszerel nekem is rósz pedig én lány vagyok (11:35 ös válaszoló) tabi+ óvszer ne mond hogy nem biztonságos ha nem veszi be ottvan még egy védekezés. És ha a srácc megakarja tartani a csaj nem, hát olyan esetbe iszonyatosan megkell beszélni a dolgokat és biztosítani kell hátteret a gyereknek
2011. ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

kedves 11:43 mas válaszoló én vagyok a 11:35 ös!


Én apám az 3 éves koromban lelépett már van egy felfüggesztetje mert nem fizet egy forintot sem. De ha az apáról tudja hol lakik a csaj (egy 17 éves srácc esetében nem nagyon tud elbújkálni) akkor már közelebb van az ügyhöz, és lehet nem fog vizetni a pasi egy forintot sem de a csajnak nagyobb esélye van arra hogy megnyeri a pert

2011. ápr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
73%
Már bocs kérdező, de te tiszta hülye vagy! MI az hogy félig a te tested? Ne röhögtess már! :) Talán te hordod ki? Te "küszködsz" vele 9 hónapig? Te vagy rosszul, neked dagad be a bokád, neked reped szét a bőröd? Te szülöd meg? Neked vágják szét a nemi szervedet hogy kiférjen a gyerek? Ha megszületett te fogod szoptatni? Nem? Akkor miről beszélünk? Jaa hogy a gumi szaaar? Hát igen, kényelmesebb is, ha a nő tömködi magát hormonokkal. :) Tudod mit? Ne szexelj, és akkor nem kell majd félned! Ennyi...
2011. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
71%
KEdves 11:51 es válaszoló ott a pont :)
2011. ápr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
74%

Itt nem az a kérdés, hogy amikor már megtörtént a baj, akkor mi az igazságtalan számodra!

A lényeg, hogy a szexhez két ember kell, tehát ha akkor benne voltál, akkor utólag már ne gyere azzal, hogy igazságtalan, ha megtartja és nem szólhatsz bele.

2011. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!