Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg így működik Magyarorsz...

Tényleg így működik Magyarországon h az anya dönt mindenről ami a gyerekkel kapcsolatos? Miért?

Figyelt kérdés

Tehát ha a bnőm véletlenül terhes lesz akk csak egyedül ő dönti el h elvetesse a gyereket vagy nem. Ha mondjuk ő el akarná vetetni én meg megtartanám akk elvetetnék? Vagy ha ő akarná megtartani, én meg nem akk hiába minden akk is fizetnem kell felnőtten a gyerektartást? De ő vállalta be h fel tud nevelni egy gyereket, nem én! Ez igazságtalanság :S A fiúk csak addig kellenek h belökjék a spermát mint vmi tenyészmén aztán már le van sz..va h ő mit akar mit gondol? Miért van ez ien igazságtalanul? :S

17/F


2011. ápr. 6. 11:20
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
70%
Lány vagyok és ha én lennék ilyen esteben,akkor megtartanám azért mert ha elvetetem akkor lehet soha többet nem lehet gyerekem, ha az mellett döntenék h. elvetetm akkor az azért lenen,mert más terveim vannak, vagy nem lennék képes felnevelni, vagy egyszerűen nem attól a pasitól akarnék gyereket,vagy félteném a testem.AMúgy én azt hittem úgy van ha az apa lemond a gyerekeről,akkor nem kell fizetnie semmit.De amúgy nem tudom hogy van ez.Amúgy ez azért van szerintem mert a nő az aki kihordja a gyereket ezért neki kell eldönteni h. vállalja vagy nem.Én azért ahgytam el egy barátomat mert ő kijelentette h. 30 év alatt nem akar gyereket,ha teherbe esnék akkor vagy öngyilkos lenne vagy mindent megtenne h. elmenjen a gyerek.Na ilyen pasitól nem szivesen esnék teherbe.Amúgy szerintem érdemes minden kapcsolat elején tisztázni az ilyen dolgokat.Én mindig minden fiúnak megmondtam, h. ha teherbe esnék akkor megtartanám,mert félnék h. ha elvetetem akkor nem lesz több gyerekem illetve szivem se lenne meggyílkolni még egy embriót sem illetve ez nem túl kellemes dolgo, sokan azt modnják h. fájdalmas egy abortusz+sokba is kerül.
2011. ápr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
85%
Mindenről igen.. de 11:51es. Én nem szenvedtem,nem vágtak szét.Lányom is a hugomnak nézik. 18nak néznek,pedig 25vagyok. Párom 4kor kel és 6kor ér haza mindent megtesz értünk. Lányom is imádja. Nem szenvedtem a szüléssel,könnyű volt.
2011. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

"Talán te hordod ki? Te "küszködsz" vele 9 hónapig? Te vagy rosszul, neked dagad be a bokád, neked reped szét a bőröd? Te szülöd meg? Neked vágják szét a nemi szervedet hogy kiférjen a gyerek? Ha megszületett te fogod szoptatni? Nem?"


Nem, én ilyen esetben nem 9 hónapig hanem 18 évig szopok a gyerektartással, ami akár a fizu fele is lehet :P Van egy csomó olyan eset h összejön egy férfi meg egy nő, lesz 1 gyerek, elválnak, a férfi újra megnősül és ott is lesznek gyerekek. De a gyerektartás miatt annyi pénzt elszednek tőle h több jut annak az egy elvált gyereknek akit jó esetben 2 hetente lát, mint a másik 2-3nak együtt, akit nevel is.


Ez igazságos?


Egyébként a terhességet ne használd kifogásnak mert ez nem egy opció amit a férfi választhatna csak nem teszi. A nőnek ez a dolga h kihordja a gyereket bameg :o

2011. ápr. 6. 12:09
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Mi az hogy a nőnek az a dolga hogy kihordja a gyereket??? Ha így állunk akkor a nőnek az a dolga hogy családanya legyen. A férfinak meg az hogy reggeltől estig dolgozzon és eltartsa a gyereket nem? És igen ha így állsz hozzá akkor ne szexeljél és akkor nem lesz gyereked.
2011. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Jó hülyén mondtam bocsi nem az a dolga... csak úgy írtad mintha a férfi hibája lenne h a nőnek kell kihordani a gyereket meg hányni minden reggel... hát nem az ő hibája :O
2011. ápr. 6. 12:16
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Senk inem azt mnodta hogy a férfi hibája, csak az lett kijavítva hogy nem a csaj teste hanem a tiéd is
2011. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. Ne szexelj csak ha gyereket akarsz, különben számíts rá, hogy meglepetés ér.
2011. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
77%

(((Már bocs kérdező, de te tiszta hülye vagy! MI az hogy félig a te tested? Ne röhögtess már! :) Talán te hordod ki? Te "küszködsz" vele 9 hónapig? Te vagy rosszul, neked dagad be a bokád, neked reped szét a bőröd? Te szülöd meg? Neked vágják szét a nemi szervedet hogy kiférjen a gyerek? Ha megszületett te fogod szoptatni? Nem? Akkor miről beszélünk? Jaa hogy a gumi szaaar? Hát igen, kényelmesebb is, ha a nő tömködi magát hormonokkal. :) Tudod mit? Ne szexelj, és akkor nem kell majd félned! Ennyi...))))))))


ekkora baromságot még életemben nem hallattam.

szerinted erről szól a gyerekvállalás?! a szülésről?! lehet nem kellemes, de ez a legeslegkevésbé mérvadó dolog, ami ebben a témakörben feljöhet. ez hihetetlen gáz, amúgy egyre többször ilyeneket hallok. ha valaki gyereket tervez akkor nem azt tervezi hogy megszüli. az megy mindenkinek. de felnevelni, na a lényegre nem gondolunk, ugye? és igenis a a gyerek egész élete (mert nem csak 18 évig a gyereked) sokkal inkább meghatározó, mint az a 9 hónap

2011. ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos ez ellen nem tudsz mit tenni főleg ha a lány kiskorú.

Nem nem igazságos hogy a fiút nem hallgassák meg főleg ha tényleg vállalná a felelősséget, ami valljuk be nagyon ritka példa. De ez van éppen ezért jobb oda figyelni a nem kivánt terhességre hogy ne legyen ilyen problémátok.

2011. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 Horkýže Slíže ***** válasza:
100%

ilyen noket enis elitelem akik szo szerint atbasszak a ferfit csak hogy gyerekuk lehessen,persze a ferfi is huzhat gumit de ha a tablettan vannak megegyezve akkor ne hazudja azt hogy szedi-lattam mar ilyet.es aztan tonkreteszi a pasi elete mer a megkerdezese nelkul o gyereket akar.undorito amikor a nok elvakulnak a gyerek gondolatatol.ha pasi lennek ilyet kivagnam mind a macskat.

kerdezo te pedig egy tipikus onzo pasi vagy ilyennek nemjarna no az boztos.nekem ha valaki ilyet vagna a fejemhez hogy szedjel tablettatmer neked nemtetszik a gumi/,es hogy az a dolgom hogy gyereket szuljek akkor ott repulnel.talan par ev mulva megjon a eszed.

2011. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!