Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg anyukámat,...

Hogy győzzem meg anyukámat, hogy lehessen ajak piercingem?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyenről lenne szó. 14 éves vagyok. Iskolába nem akarok, hanem úgy gondoltam nyár elején meg csináltatom és ha suliba szólnak, akkor kivenném. De nem engedi meg. Csak rá vágja, hogy nem és ordibál. Hogy győzzem meg? Ti hogy győztétek meg?


2011. ápr. 7. 14:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Várj négy évet kb, még nem lesz késő, és gondold át akkor, hogy még szeretnéd-e
2011. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én sem engedném, és nem is fogom a lánuomnak soha. Ha mégis megteszi, azt nem teszi zsebre
2011. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Hátrányok: amikor megunod majd, látszani fog a helye,ha ideges vagy és szopogatod elég káros, h benyelsz egy kis fémes nyálat, rongálja a fogadat plusz lesznek emberek, akik neked szimpik, de Te emiatt esetleg nem leszel túl szimpi nekik, az első benyomás más lesz Rólad,lehet, h züllött tininek néznek majd, és leszólnak.És lehet még millió más hátránya pl. sok fiúnak nem tetszik majd...


előnye: Neked tetszik majd, lehet, h néhány rocker vagy punk stílusú barátodnak szintén, esetleg néhány pasinak is, akiknek bejön ez, de ne várd, h helyes pasiknak, akik nem szeretik a piercingeket Te bejössz majd...

2011. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én úgy 10 éves korom óta nem hordok fülbevalót, előtte is csak 2 évig volt, és a mai napig úgy látszik a helye, mintha csak tegnap vettem volna ki, úgyhogy ne ámítsátok már szegényt, hogy nem fog látszani! (Amúgy 25 éves vagyok.)


Kérdezőnek: a többieknek igaza van, egy divathullám miatt ne tégy magaddal olyasmit, aminek a nyomát nem tudod később letüntetni! Inkább vágass merész frizurát, hordj különleges ruhákat, de tiszteld a testedet, ne tégy vele olyat, ami visszafordíthatatlanul elcsúfítja, főleg az arcodra vigyázz! Akár férfi, akár nő az illető, egy felnőtt ember ápoltságának alapvető eleme a szép arcbőr. No meg a szép fogak, amiket kockára teszel szintén egy ilyen piercinggel!


Amúgy meg a szülők ellen lázadni azért nem éri meg, mert míg ők tartanak el, nagyon csúnyán keresztbe tehetnek anyagilag, és ha dacoskodsz, hidd el, ők is tudnak ám, de az rosszabb, mint hinnéd! Nálunk mindig az volt a szabály, hogy amíg ők tartanak el, alkalmazkodnunk kell, és utólag én is azt látom, ez csak a hasznomra volt. Ők is, és mi (a most begyöpösödöttnek tűnők) is voltunk 14 évesek, mi is átéltük, milyen érzés csalódottnak, "elnyomottnak" lenni, hogy meg sem fordult a fejünkben, hogy azon kívül, hogy kicsesszenek velünk, lehet más oka is a tiltásnak, aztán pár év alatt megjött mindnyájunk esze. Nem véletlenül 18 évesen leszel nagykorú, ki van ez találva. :P

2011. ápr. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ha amúgy elég jóban vagytok, akkor egyszer beszélgess vele, ne kérd meg, ne is erőltesd, csak beszélgess, hogy Anyu figyelj ! Ez a piercingesdi olyan dolog, hogy valamiért nagyon szeretném, és tudod ez ilyen tini átmeneti dolog, és látod annyira tisztellek, hogy nem hazaállítok úgy, hanem megkérdezlek. Nyugi tetkót nem akarok ami örökre ott marad, de ezt ráadásul bármikor kivehetem. Ugyan már anyu nem a 6O-as években vagyunk már. Vagy először inkább beszélgess vele az ő fiatalságáról akkoriban mik voltak a divatok a különcségek stb, de feltünés nélkül, és egy másik alkalomkor jönnél elő a te kis dolgoddal.

Ja nekem nem volt, nem is lesz, már anyuka vagyok, és remélem a gyerekek sem akarják, de beszéltük a férjemmel, ami nem maradandó, azt óvatosan vagy lebeszéljük, vagy hagyjuk minden bizonnyal ezek átmeneti dolgok, hagyjuk majd talán. Ez a nagy terv.

2011. ápr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Horkýže Slíže ***** válasza:

Nem ertem miert olyanok irkalnak valaszokat a kerdezonek akik piercing ellenesek.szerintem nem arra kivancsi mi a velemenyunk csak tanacsot kert.Meg mi az hogy 18 evesen ugyis kinovi,szerintetek 18 ev folottieknek nincs is piercingjuk?Tetovalashoz meg hulyeseg hasonlitani,tetovalast nem nagyon lehet nyom nelkul eltuntetni,pc-t meg csak kiveszed es benol a helye.17 evesen epp ezer egyezett anyum bele gyorsan mert felfogta hogy ezt ha megunom kiszedem/vettem mar ki egyet/ es kesz,inkabb orult hogy a tetovalas helyett ezt valasztottam./persze mar 12-13 evesen is oda voltam ilyen dolgoker ugyhogy nalam nem divatbol volt/Azota meg lett par:-D

Kerdezo:14 evesen nem tul jo otlet szerintem varj 2 evet akkor mar biztos nem lesz anyukadnak ellenere,mert ha erveket nemtud folhozni csak egyszeru nemet mond akkor csak azert mert fiatalnak tart hozza.legalabb te is rajossz hogy csak azert kell mer a tobii baratnonek is van vagy tenleg tetszik.nekem az nagyon nem tetszik ha valaki csak azer tetovaltat vagy szurat piercinget mer a tobbi baratnonek is van......legyel turelmes es gondold at a dolgot es ne hosztizz mer akkor tenleg meg egy ido utan se fog bele egyezni.sok szerencset

21/L

2011. ápr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!