Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket idegesítene ha a...

Titeket idegesítene ha a családtagok közül valaki utánozna? Van olyan személy az életebe akivel folyamatosan versengsz?

Figyelt kérdés

A dolog nagyon egyszerű de annál inkább idegesítőbb.

Vannak olyan "családtagok" akik állandóan utánoznak, és rendesen fáj nekik ha a másiknak jobb!

Pl: ha én megyek nyelvtanfolyamra, akkor az a másik illető is észbe kap hogy hujujhujujuj neki is jó lenne egy nyelvvizsga és akkor spurizik ő is tanfolyamra.

Nekem sikerül elsőre!! (német felső) Neki meg az eszperantó alap nem sikerül már 3.szorra sem. De már tagad mindent, az állítja hogy fél éve nincs eredmény!! :D Szerintem a pofájáról lesülne a bőr ha megtudnám hogy neki 3.szorra sem sikerült.

Ha én megyek dolgozni, abbahagyom a sulit, akkor ő is megy dolgozni és ő is abbahagyja a sulit!!

Egyébként a barátom tesójáról van szó.

Barátomnak veszek szülinapjára kb 10.000 ft értékű ajándékot mindennel együtt (torta plusz ajándék)

Ők meg a szülinapja után 3 nappal beállítanak egy 1500 ft értékű hamisított adidas pólóval és azt mondják hogy milyen drágán vették, volt vagy 8 ezer de a biléta érdekes módon nincs rajta.

Ha én sütni tanulok, akkor ők is, és direkt többet és többet csinálnak, szinte már heti 3-4 szer, már dobálják ki az ablakon mert senki nem eszi, de ők huuh de ügyesek.

Aztán volt olyan, hogy párom szobájában felmostam a padlót, mert a tesója lesz*rta hogy fél cm por áll rajta. Én meg nem vagyok ott nálunk csak nagyon ritkán, de már nem bírtam nézni.

Aztán ők még aznap este direkt felmosták utána újra, ráadásul valami büdös löttyel, és mondták is az anyjuknak, hogy én minek mosok ott fel, talán azért mert azt hiszem hogy ők nemtudnak felmosni?? Hát inkább ne is mondjam hogy milyen putri az egész házuk.

Aztán ők soha sehova nem mennek egyedül, még egyetlen egy felsőt sem vett a csaj magának egyedül pedig 24 éves.. Ha mennek is az anyjukkal. De mikor meglátták hogy én kocsival közlekedem a faluban, hát ette őket a sárga irégység, és lám ők is kiálltak kocsival és el tudtak menni vele, megmutatták hogy hujujuj de ügyesek ők is tudnak vezeteni.


Szerintetek nem idegesítő az ilyen ember? Aki ennyire utánozza a másikat? Meg milyen már hogy utána direkt átmossa ő is a padlót??


2011. ápr. 9. 17:41
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
78%

"Képembe mosolyognak, hátam mögött kibeszélnek!! Mikor én semmi rosszat nem tettem, soha egy rossz szót nem mondtam rájuk!!"


Érdekes.....akkor miről szól ez a topik? :)

2011. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Na ilyen az én családomban is volt.Én tehetséges vagyok rajzból, ilyen jellegű suliba is jártam, el is végeztem.Grafikusnak akart anyukám, hogy tanuljak még, de aztán más pályát választottam.Egyik családtagom(mostoha), aki egy tehetségtelen majom 6 évvel fiatalabb mint én.Ha én nyertem valami versenyt rögtön kidekorálta a lakást a frenetikus alkotásaival és mindenkinek hangozatta, hogy ő milyen kreatív és festő lesz meg ilyenek.Aztán beíratta az anyja garfikus suliba(milyen érdekes) és ki is bukott mert tehetségtelen volt.Most gondolkozik rajta, hogy kozmetikus lesz(mint én).Én is utálom az ilyet.Nem tudom minek kell lemajmolni a másikat.
2011. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Páromnak is direkt mondtam, hogy ne mondja el nekik, hogy van munkám. Azért mert eleinte anyum sem tudtam hogy abbahagytam a sulit( később folytatom, fél éves szünet, a pénz meg kell.) És hát azok folyton arról érdeklődtek hogy hát én miért járok haza olyan későn? (a szokotthoz képest mindennap fix időpontban és később) És hát párom egyszer, kb 3 hét után "véletlnül" elmondta nekik. Hát meg voltak halva...

Közben meg a saját családtagjukkal nem mernek beszélni!! tiszta anyámasszony katonája. Párom unokatesója hasonló idős mint párom, 30 körül van, és hát ha jönnek hozzájuk vendégek felspuriznak a szobába, "elbújnak". Én meg már kialakítottam velük is kapcsolatot, eltudok beszélgetni ezekkel a 30 éves unokatesókkal, pedig én is csak 22 vagyok. És hát már erre is tiszta féltékenyek és mikor beszélek ezzel a pasival akkor még a szavamba vágnak!! de hasonló módon az anyja is a szavamba vág mikor a párom unokatesójával beszélek.

Hogy lehetnek ennyire féltékenyek???

És múltkor is ott beszélgettem ezzel a pasival és jön az anyja és elkezd másról beszélni. Hát olyan idegesítő.

2011. ápr. 9. 18:01
 14/34 A kérdező kommentje:
Meg olyan is volt hogy mentünk egy lagziba, és a lánykák kitudakolták páromtól, hogy nekem lesz-e új ruhám?? És ha lesz milyen lesz? Nadrág vagy szoknya?? milyen színű stb... Aztán páromnak sem mondtam el, pedig kérdezte, hogy a tesói érdeklődtek. És aztán azt mondtam hogy nem veszek. Aztán meg úgy tettem mint aki az utolsó pillanatban (lagzi előtti délután ) vettem. És mikor elmentem csinosan, szép ruha, smink, haj, hát láttam rajtuk hogy egész este be voltak savanyodva. de legközelebbre már biztos ők is készülnek valami szép cuccal.
2011. ápr. 9. 18:06
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Itt vetélkedés folyik, de az kölcsönös!! :D
2011. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Ők kezdték!!

Én meg már csak nem fogom hagyni magam!! Ha ők 100%on teljesítenek, akkor én minimum 130!

2011. ápr. 9. 18:18
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

De miért kell rájuk haragudni, ha utánoznak?! Az utánzás a csodálat jele. Példát mutatsz nekik. Légy rá büszke.


Egyébként borzalmasan idegtépő lehet ez a belterjes falusi társadalmi élet... szerencsésnek érzem magam, amiért Budapesten születtem, és mindig is itt éltem.

2011. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Hát lehet én is lépek valamerre, de akkor pestig minimum meg nem állok. Jól jönne már nekem egy kis nyugalom és szemléletváltás.


Aki meg itt ostromol hogy én is h*lye vagyok amiért idegesítem magam rajta, az lehet nemtudja milyen az, amikor nap mint nap okoskodnak az embernek, játszák az agyukat hogy ők milyen okosok!!


Olyan is volt már, hogy az én ötletemet elvették, és a sajátjukként adták elő a párom előtt!!!


Elhiheted hogy nekem is sokkal jobb lenne ha nyugi lenne.

2011. ápr. 9. 18:31
 19/34 anonim ***** válasza:
Szereted te egyáltalán a párodat, mert a családja ellen ámokfutsz itt a gyakorin,de a párodhoz fűződő kacsolatról nem írsz ennyit.Mi a fenének vagytok együtt?
2011. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Azért vagyok a párommal mert szeretem. És alig várom hogy összeköltözzünk és meglássuk hogy milyen együtt élni. Remélem akkora már nem kell annyi zaklatást eltűrni senkitől. Egyébként párom is mondta már, hogy ő is szeretne már elmenni otthonról. De hogy miért azt nem ragozta.
2011. ápr. 9. 18:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!